anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Paczka w RUCHu, a Paczka w RUCHu

MAMY ROZWIĄZANIE!
TATLOK
#15 Entuzjasta#

W swoich ofertach po podpisaniu umowy, udostępniłem opcję Allegro Paczka w RUCHU, dotychczas nie było problemu, ale dzisiaj klient niezarejestrowany, który wybrał tę formę dostawy miał problem z płatnością i poprosił mnie o numer konta do wpłaty przelewem zwykłym.

Wprawdzie jeszcze nie zapłacił, ale przezornie podjąłem próbę zaimportowania w panelu manager.paczkawruchu.pl by sprawdzić czy będę miał możliwość wygenerowania jego listu przewozowego.

I tu jest problem, bo zauważyłem że zamówienie nieopłacone (nie smart) nie importują się, najwidoczniej będę musiał wprowadzić dane ręcznie.

Teraz pytanie, czy zmieniając dostawę z Allegro Paczka w RUCHU na Paczka RUCHu będę mógł bez przeszkód zaimportować dane klienta, któremu płatność przez Allegro Finanse nie powiodła się?

Bo zachowując tę samą cenę dostawy na poziomie 6,70zł. chyba nie ma innej różnicy w tych dostawach co?

Może ktoś coś wysyła i wie na ten temat.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
interzakupy_2006
#10 Popularyzator#

@TATLOK nie korzystam z tej formy dostawy więc nie wiem jak to u ciebie będzie traktował RUCH

ale allegro robi wszystko żeby kasa przechodziła przez Allegropayu

pisz do klienta żeby zmienił formę płatności i wybrał przelew zwykły przez payu

( jeśli nie będzie umiał to niech złoży drugie zamówienie i poprawnie opłaci wtedy to nieopłacone sobie anulujesz i odzyskasz prowizję)

wtedy allegro normalnie zakwalifikuje płatność i nie powinieneś mieć żadnych problemów z wysyłką 

oznacz moderatorów