anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Punkty Poczta pobranie

MAMY ROZWIĄZANIE!
obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

Mam pewien problem

Mam zamówienie z opcją wysyłki jak w tytule tematu

Nie byłoby w tym nic dziwnego,ale gdy próbuję nadać paczkę,wyskakuje mi przewoźnik InPost Kurier pobranie

Tak ma być?

Proszę o szybką odpowiedź jesli to możliwe,bo do rana muszę wydrukować etykietę i nie wiem co robić

Może któraś z moderatorek  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jeszcze nie śpi i mogłaby rzucić okiem 🙂

Podaję nr zam 4d4b0ae0-7ae0-11ed-b978-a5bb0679361f

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@obuwie-dlaciebie Cześć. Gdzie dokładnie pojawia się informacja o przewoźniki InPost Kurier pobranie? W pierwszej kolejności wyczyść pliki cookies i prześlij mi proszę zrzut ekranu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

123.pngCookies wyczyszczone

Zakładka Zamawianie przesyłki 1/1

 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@obuwie-dlaciebie Dziękuję. Konsultuję tę sprawę z Działem Technicznym i przekazuję prośbę o zrzuty ekranu wykonane w trybie incognito przeglądarki z widoczną datą, godziną oraz adresem URL. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

321.png

 

Nie przelogowałem się.

Sytuacja dotyczy konta obuwie-dlaciebie

 

 

oznacz moderatorów
obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka, co mam zrobić z tą paczką. Dział techniczny ma jakiś pomysł? 

oznacz moderatorów
obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

Chciałem wygenerować etykietę,bo klientka zgodziła się na InPost,ale system nie chce wygenerować

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  co mam zrobić w tej sytuacji

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@obuwie-dlaciebie Na razie poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. Przypominałam się w Twojej sprawie, więc czekamy na odpowiedź z zespołu technicznego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

Ok, tylko jak nie wysyła się paczek w zadeklarowanym terminie, to potem system przedłuża pokazywany termin wysyłki o 1 dzień 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach Mam jeszcze jedno pytanie, co takiego wyświetla się jak skorzysta z opcji "ZMIEŃ" pod sposobem doręczenia?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

Pod batonem Zmień można wybrać inne formy dostawy, ale tylko z InPostu. Tak jak pisałem wcześniej próbowałem wygenerować etykietę, ale nie idzie, bo inna jest formą dostawy, a inny przewoźnik. Przecież InPost nie będzie woził pączek Poczcie Polskiej. W managerze paczek w InPost nie ma takiego zamówienia 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach To błąd po naszej stronie, za który przepraszam. Pracujemy już nad jego naprawą, ale nie będziesz mógł poprawnie wygenerować etykiety dla tego zamówienia w Wysyłam z Allegro. W tej sytuacji musisz nadać tę paczkę przez Elektronicznego Nadawcę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

Super. Towar wystawiony po kosztach i teraz ja jeszcze muszę zapłacić 16zl za wysyłkę?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach Niestety tak, ale w tej sytuacji możesz poprosić kupującego o anulowanie tego zamówienia i wybranie innej metody dostawy w nowym zakupie lub poprosić go o dopłatę. W tym artykule znajdziesz informacje jak to zrobić krok po kroku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

Dzisiaj identyczna sytuacja z konta którego teraz piszę

Zrobicie coś z tym,czy będziecie za każdym razem przepraszać,a ja paczki będę wysyłał na swój koszt.

Po co wprowadzać takie formy dostawy i nad tym nie panować

Teraz nie wiem,mam wywalić z form dostawy u siebie Pocztę czy InPost,żeby uniknąć w przyszłości takich kwiatków.

Tylko co dalej,paczki doręczać samemu saniami?

Podaję nr zam 4337a450-7c3e-11ed-a2f5-ff6d41f2c2b6

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach Dział techniczny już pracuje nad rozwiązanie tego problemu. Przykro mi, ale jeszcze nie otrzymałyśmy informacji na ten temat. Dodałam to zamówienie do zgłoszenia i gdy tylko pojawią się aktualizacje, dam znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

Wszystko rozumem,awaria może każdego dopaść,tylko dlaczego ja mam wysyłać to na swój koszt.Wczoraj miałem klientkę wyrozumiałą i pomimo sugestii żeby anulowała zamówienie i przy następnym wybrała innego dostawcę,to zaproponowała że ona pokryje dodatkowe koszty dostawy,bo nie ma czasu na zabawę z kupowaniem na nowo.

Nie każdy będzie taki wspaniałomyślny,z resztą wstyd mi wydzwaniać po ludziach

Dzisiaj rano otwieram zamówienia,a tu znowu ZONK

Wolę wysłać na swój koszt i nie zawracać ludziom głowy

Tylko że dla mnie dodatkowa wysyłka to 5% zamowienia,a wam szkoda wygenerować dwie dodatkowe etykiety,które nie są dla was nawet kroplą w morzu

 

O problemach z wysyłką,lataniem po pocztach i staniem w kolejkach już nie wspomnę

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach rozumiem. Przykro mi z powodu tych problemów i mam nadzieję, że wkrótce będę mogła przekazać Ci, że zostały rozwiązane, niestety nie mam jeszcze takich informacji.
Wiem, że to dla Ciebie niekomfortowe dlatego daj proszę znać czy zgadzasz się przyjąć od nas w ramach dobrej współpracy 10 (10-dniowych) wyróżnień? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

Póki co wyłączyłem tą opcję dostawy,jak będzie to naprawione,właczę 

Darmowe wyróżnienia,no cóż,nie są one tak do końca darmowe,ale skuszę się

Proszę dodać ten pakiet na konto z którego teraz piszę

Dziękuję za interwencję i czekam na info jak będzie to poprawione

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@obuwie-dlaciebie okej, oczywiście, gdy tylko otrzymam informacje w sprawie tego błędu, dam znać! 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów