anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Punkty Poczta pobranie

MAMY ROZWIĄZANIE!
obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

Mam pewien problem

Mam zamówienie z opcją wysyłki jak w tytule tematu

Nie byłoby w tym nic dziwnego,ale gdy próbuję nadać paczkę,wyskakuje mi przewoźnik InPost Kurier pobranie

Tak ma być?

Proszę o szybką odpowiedź jesli to możliwe,bo do rana muszę wydrukować etykietę i nie wiem co robić

Może któraś z moderatorek  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jeszcze nie śpi i mogłaby rzucić okiem 🙂

Podaję nr zam 4d4b0ae0-7ae0-11ed-b978-a5bb0679361f

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
obuwie-dlaciebie
#9 Pomysłodawca#

@la_nika ,albo inna moderatorka.W ramach rekompensaty miałem dostać 10 darmowych wyróznień,a widzę że w centrum zniżek pojawiła się promocja na 40 darmowych oznaczeń Okazja

To jest to,czy może te 40 darmowych Okazji to jeszcze coś innego

Jeśli zamiast darmowych wyróżnień dostałem darmowe oznaczenie okazja,to na jaki okres te oznaczenia będą przysługiwały

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@obuwie-dlaciebie przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. Pakiet, o którym napisałeś to było coś innego - przyznane oznaczenia wynikają z akcji promocyjnej dla Partnerów programu SUPERCENA PREMIUM
Natomiast pakiet wyróżnień, o którym pisaliśmy jest osobno, zobaczysz go w Centrum zniżek

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

@la_nika ,rozumiem że jeśli dostałem w centrum zniżek pakiet 40 oznaczeń "okazja" i je wykorzystałem,to nie zapłacę za to.

Pytam w w zakładce Nadchodzące Opłaty przy filtrze "wszystkie" pokazuje mi opłatę 49gr/dzień,ale jak wybiorę filtr typ opłaty "okazja" to nic nie znajduje

I drugie pytanie

Kiedy mam aktywowany pakiet Super cena premium,a system nie wybierze ani jednej mojej oferty,to również nie poniosę z tego tytułu opłat,tak?

oznacz moderatorów
Bialawydra-pl
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  w momencie generowania listu zamiast kuriera pocztex-u generuje się list inpostu i nie można zmienić na inną formę dostawy oprócz inpostu. Jak rozwiązać ten problem i czy można wysłać te paczki za pomocą inpostu skoro tak się generują etykiety?

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach wykorzystałeś 40 z 40 dostępnych oznaczeń w ramach tej promocji. Więc nie zapłacisz za nie, natomiast warto pamiętać, że po wykorzystaniu otrzymanego, oznaczenia Ofert, nie wyłączą się automatycznie. W celu uniknięcia naliczenia opłaty, należy wyłączyć specjalne oznaczenie poprzez zakładkę: Moje Allegro - Sprzedaż - Obsługa ofert - Kampanie i programy.

Jeżeli chodzi o pakiet Super cena premium to tak - j
eśli żadna z twoich ofert nie będzie miała oznaczenia supercena to nie poniesiesz żadnych kosztów udziału w programie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Prezentowniak
#7 Wielbiciel#

W zamówieniach od kupujących mam w danych do dostawy Allegro Kurier Pocztex pobranie Smart, a gdy klikam NADAJ PRZESYŁKĘ to jako przewoźnik jest Kurier InPost pobranie i nie mogę tego zmienić.

Co w takiej sytuacji mam zrobić?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Prezentowniak W takiej sytuacji pozostaje prośba do kupującego o anulowanie tego zamówienia lub skorzystanie z prośby o dopłatę i wysłanie go inną metodą. W tym artykule znajdziesz informacje  jak to zrobić krok po kroku. Generalnie to błąd techniczny po naszej stronie, za który przepraszam, nasz zespół techniczny pracuje już nad jego naprawą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów