anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Sale

MAMY ROZWIĄZANIE!
TrustUsEvery
#9 Pomysłodawca#

Cześć wszystkim, 

Po pierwsze, wie ktoś gdzie można znaleźć zakładkę "Wypłaty za przesyłki pobraniowe" jak klikam w to, przenosi nas do allegro sale i do podsumowania sprzedaży.... 

 

Po drugie, loguję się na InPost Manager Paczek, klikam "Zaloguj się poprzez allegro" i co? Loguje mnie za każdym razem na konto które jest zalogowane na allegro a nie na allegro sale, więc musze specjalnie wchodzić na allegro i wylogować się i zalogować. 

Tak samo jak robię przesyłki DPD,UPS itd. z konta A i jestem na nim zalogowany. Super fajnie i chcę teraz zrobić przesyłki z konta B, przełączam na górze konto i co, pokazuje mi ze muszę znowu przelogować się i zalogować się na konto B. 

Teraz pytanie do was, powiązałem konto A i B, czy mogę coś jeszcze zrobić żeby nie przelogowywać się itd.?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TrustUsEvery cześć! 
Co widzisz, gdy wchodzisz tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wyplaty/przesylki-pobraniowe-wysylam-z-allegro?
Logowanie za pomocą Allegro w Managerze łączy Cię z tym kontem na którym jesteś zalogowany na Allegro, tak to działa. 
Jesli chodzi o przełączenie się między kontami w Wysyłam z Allegro w Sales Center to ta opcja jeszcze nie jest wspierana, czyli rzeczywiście musisz się przelogować na konto B, z którego  chcesz nadać paczkę. Przełączenie się na nie z poziomu Wysyłam z Allegro nie pomoże, bo wciąż będziesz zalogowany na konto A i pojawi się komunikat: 
"Nie można wczytać zamówienia. Upewnij się, czy wybrane zamówienie istnieje i jest przypisane do twojego konta". 
W przyszłości to się zmieni, ale nie jestem w stanie podać dokładnej daty. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
TrustUsEvery
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje za informację. 

To co widzę to "Przenieśliśmy Twoje narzędzia do Sales Center"

Okienko " Przejdź do Sales Center" 

Jak kliknę to przenosi mnie do Sale Center do zakładki " Moja sprzedaż"

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@TrustUsEvery aktualnie wypłaty za przesyłki pobraniowe znajdziesz na swoim saldzie w Środki i historia operacji. W sekcji Dostępne zobaczysz ustawienia wypłat PLN za przesyłki pobraniowe Allegro Standard, gdzie będziesz mógł wskazać rachunek do wypłat.

oznacz moderatorów
TrustUsEvery
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze raz dziękuje za pomoc!

oznacz moderatorów