anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro wysyłki - jak za każdym razem nie dodawać numeru konta do przesyłki pobraniowej?

eny120
#9 Pomysłodawca#

Gdzie mogę dodać numer konta do przesyłek pobraniowych żeby za każdym razem nie musieć wpisywać tego numeru?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eny120 W którym miejscu teraz podajesz numer konta? Chodzi o ustawienia Wysyłam z Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@nat_not tak. każdorazowo przy tworzeniu nowej przesyłki trzeba podawać numer konta do zwrotu pobrań.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

automatycznie jest tylko pobierana kwota pobrania i nazwa właściciela rachunku

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

a jeszcze gorzej jak chce się dodać paczki wtedy kwota pobrania się sumuje w danym zamówieniu

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 Czy ten problem występował też w poprzedniej wersji narzędzia czy pojawił się dopiero teraz?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@nat_not teraz patrzyłem również jest ta sama sytuacja ale jest też puste pole właściciel rachunku

oznacz moderatorów

eny120
#9 Pomysłodawca#

W ustawieniach wysyłam z allnie ma w ogóle możliwości wpisania numeru rachunku do pobrań. Nie ma też możliwości wpisania domyślnej wagi przesyłki ani wymiarów  - formularz zawsze startuje od 1cmx1cmx1cm i 1kg. Czy waga przesyłki nie mogłaby byc po prostu sumowana z podanych w ofertach mas towarów?

Po stworzeniu przesyłki, mimo ustawionego w ustawieniach formatu etykiety A6 pobiera się w formacie A4. Dopiero przejście do szczegółów zamówienia i wydrukowanie z tego miejsca daje etykietę A6

oznacz moderatorów

eny120
#9 Pomysłodawca#
Mam ustawiony jako domyślny szablon Allegro Kurier DPD. Mam tam wpisane wymiary, masę i numer konta ale nic to nie daje. Podczas tworzenia nowej przesyłki wymiary są nadal 1x1x1, waga 1kg i brak numeru konta
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eny120 @Client:44052296 Skonsultowałam tę sprawę i dostałam potwierdzenie, że wkrótce numer rachunku do pobrań będziemy podpowiadać z ustawień konta Allegro. Do tego czasu trzeba go wpisywać. Możecie rozważyć zapamiętanie numeru w ustawieniach autouzupełniania przeglądarki.

Pola z wagą i wymiarami będziemy usprawniać, żeby skrócić czas nadawania.

A problem z etykietami jest nam znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za utrudnienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów