anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro złamanie prawa na niekorzyść sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem kto gdzie i kiedy zgłosił moje konto z w/w powodów mam tylko maila z 7 rano że takie coś miało miejsce. **piiip**a pomocy!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
Biale_Stokrotki
#12 Orędownik#

Może jakieś negatywne komentarze dawane konkurencji? Z twojego konta lub tego samego ip? 
bo co innego? 🤔

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Wątpię jedyne co mi przychodzi na myśl to niezgodny zwrot z opisem wady proudktu bez jego odbioru.

 

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Nic podobnego.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Inne osoby także mile widziane sprawa ugrzęzła w miejscu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:98631132 w tej sprawie odpowiedzi może udzielić tylko Dział bezpieczeństwa, więc poczekaj proszę na odpowiedź w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

O ile będzie łaskwy ktoś tam mógł odpisać na razie tylko jeden email z rana i cisza....

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Przedstaw przypadek od początku

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Dobrze wiesz, że opisanie tego na forum nic nie zmieni > to DB zablokował konto > nikt z nas łącznie z moderatorkami nie ma na to żadnego wpływu, ani nie może pomóc > możemy sobie najwyżej pogadać

@Client:98631132 Tak jak Ci napisała @la_nika czekaj cierpliwie na maila od DB.

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Tymczasem Dział Bezpieczeństwa milczy i ani jednego maila zwrotnego nie wysłał poza jednym o 7 rano o zablokowaniu konta bez przyczyny!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:98631132 Ty ciesz się jak poniedziałek - wtorek dostaniesz odpowiedź 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Obym szybciej nie umarł hehehe

oznacz moderatorów
Client:98631132
#8 Zapaleniec#

I żadnej odpowiedzi nie otrzymałem jedynie prośba o wysłanie zdjęć dowodu osobistego i sprawa odrzucona bo z kolei widać moje dane i sprawa się zapętla. POMOCY!!!!!!!!

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

Z tego co pamiętam to dział bezpieczeństwa odpowiada w 3-5 dni a nie godziny 

swoja droga w ramach zawiadomienia o blokadzie mogliby od razu informować o przyczynach. Czy nie byłoby szybciej dla wszystkich?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 owszem wiem i to sie nie zmieni aż allegro nie dostanie w końcu solidnie po tylku odszkodowaniem po pozwie cywilnym za zrujnowanie firmy takim banem z powodów z tyłka wziętych np powiazania z kontem sąsiada babci żony z Gdańska  u właściciela konta z Zakopca bo ten pierwszy 5 lat temu użył wifi administratora budynku w ktorym masz firme na allegro i nie zapłacił 1zł za przerobienie monet na kupony sprzed 10 laty 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael jak na razie nikt nie pozywał ani nie udowodnił na forum że Allegro nie ma racji a zawsze jak była wzywana moderacja okazywało się że był powód blokad 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 nie twierdzę że nie było powodu blokady ale pamietam powody w rodzaju moja eks z którą nie utrzymuję kontaktu od 7lat dostala bana za nierozpatrzenie reklamacji na lokalnie a ja z nią bo mi konto powiązali z jej bo kiedyś mieszkaliśmy razem albo ten co firma dostała bana za to co nawywijał na allegro były wspólnik od 3 lat już nie będący właścicielem firmy wiec chyba nie sądzisz że w sądzie taki powód blokady prawnie przejdzie i będzie zasadny sędzia zaora allegro po przedstawieniu dowodów na wklepanie bana

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael no i co, to że ktoś tak pisał nie znaczy że nie kombinowali razem lub nie udostępniali se konta, kto się uczciwie przyzna to takiego wałka, omijają blokady kont na różne sposoby a potem glupa rżną 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 tak to nie działa bo to allegro dokonuje czynności ze skutkiem prawnym wzgledem ciebie i to allegro ma przedstawić dowody na zasadność podjętych działań w sądzie np logi po ip z miejscem logowania wiec nie wiem jak udowodnić po logach z warszawy że ktoś kto przebywa w gdansku na cos wspólnego z nierozpatrzeniem reklamacji na lokalnie po 5 latach nie mając kontaktu z właścicielem konta zablokowanego. Ja wiem że allegro wykorzystuje odpowiedzialność zbiorową i pozycję monopolisty i wszyscy wymiękają zanim się sprawa zacznie bo allegro ma kase i prawników i nie wygram bo jestem mały żuczek

oznacz moderatorów