anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zakończyło moje aukcje, może to mieć związek z POK, Co zrobić?

SpZOOrganizuj
#8 Zapaleniec#

Cześć


Mam pytanie dotyczące postępowania w przypadku gdy moje aukcje zostały zakończone, nie zostałem o tym w żaden sposób poinformowany, zorientowałem się przed chwilą szukając powodu bardzo słabej sprzedaży w weekend, z początku myślałem, że nie ma to jakiegoś większego powodu jednak właśnie znalazłem przyczynę. Automatycznie zakończono kilkanaście aukcji, co ciekawe bardzo wybiórczo gdyż niektóre z moich listingów cały czas śmigają. 

Około tygodnia temu, klient dostał zwrot poprzez POK -( być może to jest przyczyną ?), za co dostałem blokadę wystawiania nowych ofert, przez co nie mogę wznowić aukcji a sprzedaż leży i kwiczy.

 

Co mogę zrobić w tej sytuacji ? 

Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@SpZOOrganizuj Otrzymałeś powiadomienie, że zwrócone klientowi z POK pieniądze musisz oddać do Allegro? Jeśli tak, to zapłać. Jeśli nie, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86

Aukcje masz nieregulaminowe - czas reklamacji dla przedmiotów nowych wynosi 2 lata. 

oznacz moderatorów

SpZOOrganizuj
#8 Zapaleniec#

Dziękuje bardzo za odpowiedź 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SpZOOrganizuj W sprawie blokady konta i zakończenia ofert otrzymasz odpowiedź mejlowo (numer sprawy to 20553828). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SpZOOrganizuj
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

SpZOOrganizuj
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, zapytałem. 

oznacz moderatorów