anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Archiwalne aukcje Allegro

martinezowiec
#9 Pomysłodawca#

Czy można w jakiś sposób dotrzeć do aukcji, które zostały najpierw zakończone przez bota Allegro (podobno ze względu na informacje o wysyłce w treści aukcji, co do których Allegro upiera się by były w zakładce wysyłka), a później po około miesiącu zniknęły z zakładki zakończone zanim zdążyłem je wszystkie przerobić i wznowić? Nie ma ich w Archiwum Allegro, a jak sobie pomyślę o tworzeniu tych wszystkich aukcji od początku, to wszystkiego mi się odechciewa. Czy są jakieś szanse na dostęp do nich (choćby na chwilę) by je skopiować i po koniecznych przeróbkach wznowić?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@martinezowiec Oferty są widoczne po ich zakończeniu w zakładce "Mój asortyment" przez 60 dni. Po tym czasie są usuwane. Istnieje również możliwość skorzystania z opcji "ukryj" wtedy są usuwane niezwłocznie. 

Przykro mi, ale jeśli wspomnianych ofert nie widać w Archiwum, to nie będziesz miał możliwości zobaczenia ich.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ja mam trudniejsze pytanie. Jak już w temacie jesteśmy. Jak znaleźć aukcje z autowznowieniem, które pomimo wszystko zostały zakończone bez specjalnego powiadomienia???Ta mail pewnie był ale kto te setki czy tysiące dziennie tak przegląda by wyłapać jedną czy dwie oferty... Ile razy można przerzucać towar od nowa sprawdzając czy wystawiona rzecz jest nadal wystawiona? Jak usuwacie to chociaż informacja by się przydała...  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

martinezowiec
#9 Pomysłodawca#

Przecież Allegro i tak archiwizuje takie oferty że względów podatkowych i bezpieczeństwa (np. wyłudzenia) czy zatem w drodze wyjątku nie może mi ich udostępnić? Chodzi mi tylko o opisy i tytuły! @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów