anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne pobieranie opłat Allegro Ads

FabryKa_Klockow
#9 Pomysłodawca#

Witam, mam zagwozdkę w pewnej kwestii odnośnie kampanii Ads. Jakiś czas temu zaobserwowałem pobieranie opłat z włączonej kampanii o czym nie widziałem, wyłączyłem więc wszystkie promowania. W dniu dzisiejszym zauważyłem że opłaty nadal są pobierane z konta mimo wyłączonego promowania, o co chodzi ?

Proszę admina o wyjaśnienie!

FabryKa_Klockow_0-1719657119671.png

poniżej potwierdzenie pobierania opłat

 

FabryKa_Klockow_0-1719657276071.png

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Ubran_Shop
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Wczoraj 28.06.2024  zauważyłem w moich rozliczeniach z Allegro kwotę 281,44 zł - Opłata za kampanię Ads, nie rozumiem skąd się wzięła ta kwota,wtedy jak miałem wyłączone wszystkie kampanie reklamowe. Postanowiłem sobie sprawdzić może przypadkiem włączyłem ale nie, nie mam żadnej włączonej kampanii. Przez pare godziń postanowiłem jeszcze raz wejść i sprawdzić, zauważyłem że mam włączoną dziwną kampanie reklamową, której pare godzin temu jeszcze nie było  ADS EXPRESS, której budżet dzienny stanowi około 600 zł, byłem załamy, ponieważ za 3 dni włączonej reklamy miałem do zapłacenia 1921,19 zł. Myślałem że to jest związane z bonusem ALE NIE, ponieważ dostałem Bonus na kwotę 500 zł w Allegro Ads, więc włączyłem kampanię. Dzienny budżet tej kampanii był około 30 zł, ale nie 600 zł, nawet jakby ta kampania przypadkowo się nie wyłączyła, to kwota do rozliczenia za 3 dni do około 100 zł, a nie 1921,19. Na następny dzień wyłączyłem, wydano było tylko 39 zł (Wszystkie potwierdzenia mam), sprawdzałem pare razy czy wszystko jest wyłączone i było wyłączone, ale allegro postanowiło zrobić po swojemu. Allegro może wyjaśnicie o co chodzi, dlaczego są bezprawnie pobierane pieniądze, czy ja mam płacić za to czego nie włączałem?? Wczoraj próbowałem się skontaktować poprzez formularz kontaktowy, niestety nikt nie udzielił mi pomocy, więc  dzisiejszym składam reklamację i wymagam zwrot pięniedzy w kwocie 404,79 zł pobranych przez allegro na chwile obecną. Proszę o wyjaśnienie sytuacji i skontaktowanie się w najbliższym terminie celem poinformowania o sposobie rozwiązania problemu, ponieważ opłaty bezprawnie naliczają się, i są pobierane na bieżąco, tj. przy każdym trafionym zamówieniu. Jestem zmuszony do powstrzymania prowadzenia działalności, ponieważ moja firma ponosi straty, powstające nie z mojej winy. Jestem rozczarowany.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FabryKa_Klockow @Ubran_Shop przykro mi z powodu tej sytuacji, ale forum nie jest miejscem do składania reklamacji, dlatego napiszcie proszę za pomocą tego formularza, Doradcy Allegro ADS będą mogli to wyjaśnić, wytłumaczyć jak skutecznie wyłączyć promowanie oraz w razie potrzeby wykonać korektę. 
Jeśli po napisaniu zgłoszenia otrzymacie odpowiedź od Alliny, bota Allegro, która nie wyjaśnić problemu wybierzcie proszę, że dalej potrzebujecie pomocy, wtedy zgłoszenie trafi do konsultanta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tu łatwo coś włączyć, gorzej wyłączyć!

oznacz moderatorów