anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

automatyczne udostepnienie ofert na rynek słowacki

accadia
#12 Orędownik#

JAKIM PRAWEM udostepniacie moje oferty na rynek slowacki?
Powinni w koncu sie za Was wziac i przysolic milionowe kary za te i wiele innych dzialan.

Nie mam ochoty tam sprzedawac, rozliczac sie w obcych walutach itp - wiec wyjazd jak najdalej od podejmowania decyzji za mnie!!!
Wlasnie sprawiliscie, ze nigdy nic nie wystawie na zagranicznych rynkach i licze, ze coraz wiecej sprzedawcow podejmie podobne decyzje!!!

 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@accadia Cześć, jeśli nie chcesz, to wcale nie musisz sprzedawać na allegro.sk

Już dzisiaj informowaliśmy o tym w artykule: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/od-dzisiaj-mo%C5%BCecie-przygotowa%C4%87-s...

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Moje pytanie nie brzmialo co zrobic, zeby nie sprzedawac, lecz jakim prawem udostepnilisciie tam sami moje oferty?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@accadia Ale Twoje oferty nie zostały udostępnione na allegro.sk, ponieważ ta strona jeszcze nie działa dla klientów. 🙂 A czas na rezygnację ze słowackich metod dostawy masz do 28 lutego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Widze, ze sie nie dogadamy.
Moje pytanie brzmialo - czemu to zrobiliscie automatycznie, ale widze,  ze ciezko przeczytac ze zrozumieniem i udzielic profesjonalnej odpowiedzi, zamiast wymijajacej.

Za takie dzialanie z calego serca zycze, zeby kolejny zagraniczny rynek okazal sie niewypalem.
Swoimi zlymi decyzjami na przestrzeni ostatnich lat zaczynacie juz tracic klientow i to znaczne ilosci

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Dlaczego Allegro bez mojej wiedzy i zgody przerzuca aukcje z Allegro.pl na Allegro.sk?

Nie chce udostępniać ofert na Allegro.sk

oznacz moderatorów

Kolor-Serwis
#7 Wielbiciel#

Kurcze, dobrze, że zobaczyłam Twój post, bo mi ta informacja umknęła (ktoś inny otworzył maila) i szczerze- nie wiedziałabym o takim działaniu... ALLEGRO- wstyd!!!

oznacz moderatorów

MedicSpa
#9 Pomysłodawca#

W życiu tam nie wystawię. Po przeliczeniu ich BDO, prowizji allegro i innych **piiip**ól jak wyjde na zero to bedzie cud

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@MedicSpa 

Z ciekawosci? Co nie tak jest tam z prowizjami?

 

oznacz moderatorów

MedicSpa
#9 Pomysłodawca#

Ja nie mówię tam . Ja mówię o samych prowizjach na allegro, opłatach obciążających cię za kuriera i udostępnieniu płatności . Do tego zanim zaczniesz sprzedawać trzeba byż zarejestrowanych w słowackim BDO a i tego nie możesz zrobić sam tylko przez autoryzowanego przedstawiciela. Koszty okrutne

oznacz moderatorów