anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd czy celowe działanie, oto jest pytanie.

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Witam.

Kończąc działalność zaczynam wyprzedawać wyposażenie sklepu. Między innymi mam coś takiego co zostało zatytułowane " Szufladki z likwidacji sklepu"  w cenie 40 zł/komplet składający się z 20 szt.  Konia z rzędem temu kto po wpisaniu frazy  " szufladki " znajdzie coś takowego. Sprawdzałam kilka razy. Nie ma nic takiego. Teoretycznie Jest 88 stron z ofertami w tytule których powinno wystąpić słowo " szufladki ", praktycznie w przynajmniej połowie jest wszystko z wyjątkiem tego słowa. Na stronie 2, w cenie 40 zł są dwie oferty, ale mojej nie ma. Natomiast w wynikach wyszukiwania w moich ofertach jest coś takiego. W jaki sposób potencjalny klient ma znaleźć coś czego nie ma i nie widzi tego?

Smaczku całej sprawie dodaje fakt że w dniu 15.10. był wystawiony jeden zestaw składający się z 20 sztuk , który w dniu 16.10. został sprzedany a aukcja cały czas widnieje jako aktywna.  Wpisując numer aukcji oczywiście system ją znajduje, ale póki co Allegro nie oferuje ( jeszcze ) usług jasnowidza który mógł by jakikolwiek przedmiot zlokalizować.

Być może robię coś nie tak, będę wdzięczna za ewentualne " naprostowanie " mnie.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Podaj proszę numery obu ofert, o których piszesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

To dotyczy tej samej oferty o numerze. 12746088997

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Po wpisaniu frazy, którą proponujesz ("szufladki") widzę wyniki przedstawiające 10 844 oferty. Niezbędne jest więc filtrowanie. Wystarczy wybrać kategorię Motoryzacja i jeśli dodatkowo posortujesz wyniki po cenie (od najniższej), znajdziesz swoją ofertę na 2 stronie: https://allegro.pl/kategoria/motoryzacja?string=szufladki&order=p&p=2

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

ja postawiłam się w roli kupującego i wybrałam opcję ( jak potencjalny kupujący ) szukaj we wszystkich kategoriach gdyż mogę nie wiedzieć w jakiej kategorii takie coś może być i nie znalazłam. Jak napisałam wcześniej znaleziono 88 stron i po posortowaniu od ceny najniższej  zakres cenowy 40 zł jest na stronie drugiej i są tam dwie aukcje z ceną 40 zł, a mojej nie ma. Czyli coś musi być na rzeczy. Tym bardziej że jak pisałam wcześniej, zostały pokazane aukcje w których nie było tego słowa, a tej konkretnej nie było. Moim zdaniem wszystkie to znaczy wszystkie. Proszę o dokładniejsze sprawdzenie czemu tak się dzieje.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Puk, puk.  To ja. Ponieważ nie doczekałam się na odpowiedź więc rozwiązałam problem poprzez przeniesienie przedmiotu do innego działu.  Ale tutaj znowu pojawił się nastepny problem.  ( Życie bez problemów było by nudne ) Pomimo że EAN w tym dziale nie jest wymagany, to nie można wystawić przedmiotu bez jego podania. Żeby było śmieszniej to jeden przedmiot przeszedł bez jego podania a drugi ani ani. Jak zwyklle sobie poradzę ( nie mam innego wyjścia ) ale zdecydujcie się wreszcie czy podawanie tych danych jest obowiązkowe czy nie, gdyż jak na razie to w działach w których " podobno jest obowiązkowy " można wystawić przedmiot bez jego podania i na odwrót, tam gdzie " podobno nie jest obowiązkowy " nie można wystawić bez jego podania.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Abyśmy mogli to sprawdzić, oprócz EANu potrzebujemy również nazwy kategorii o jakie chodzi. Bez tych informacji nie będziemy w stanie tego zweryfikować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów