anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przetwarzania Adres punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy

IFRANK
#8 Zapaleniec#

Hej, mam taki problem - wysyłam swoją pierwszą paczkę z allegro - klient wybrała Allegro Kurier Dpd . Przy wypełnianiu etykiety z *Wysyłam z allegro* pojawia się błąd

**Błąd przetwarzania - Adres punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy**

W książce adresowej wpisałam adres punktu nadania przesyłek DpD - i nadal ten błąd

Co mogę zrobić? - gdzie musze wpisać  ten Adres punktu nadania przesyłki ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@IFRANK Cześć 🙂 W ustawieniach w zakładce Zamówienia wprowadziłaś swój adres (np. adres do odbioru paczek przez kuriera) czy adres punktu DPD Pickup?

Jeśli nadajesz przesyłkę w punkcie lub oddziale, nie musisz wskazywać jego adresu. W Książce adresowej zapisz adresy, którymi posługujesz się jako nadawca. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

Tak też zrobiłam jak mówisz. W książce adresowej dodałam swój adres firmy . Ale miałam nadal ten błąd - nie mogłam wygenerować naklejki . Dlatego dodałam tam dodatkowy asred - punktu DPD pickup, bo myslałam że to pomoże .

PYTANIE - jak mam wygenetowac naklejkę do wysłania DPD???

Jak mam poprawić ten błąd - Błąd przetwarzania - Adres punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy???

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@IFRANK Czy po dodaniu Twojego adresu w Książce adresowej pojawiał się ten sam błąd (czyli komunikat "Błąd przetwarzania - Adres punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy"? W którym momencie błąd się wyświetla?

Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ta sprawa i prześlij zrzut ekranu, na którym widać adres wprowadzony w Książce adresowej (zrzut ekranu możesz przesyłać na spolecznosc@allegro.pl). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

 

Numer zamówienia

b81fbda4-c3a9-11ec-9a3c-9fdd9c61f53a

oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

ja miałam od początku swój adres nadania w książce telefonicznej - i ten błąd się pojawił przy tworzeniu naklejki - więc dodałam na wsz wypadek jeszcze ten dpd pick up - ale cały czas ten sam błąd - zatem moej pytanie jak mam poprawić ten Adres punktu nadania przesyłki  ?? i dlaczego jest nieprawidłowy?

oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

dziwne udało się, zmieniłam swój adres - i udało się bo miałam adres rejestracji firmy wcześniej podany to może dlatego - a dodałam faktyczny i przeszło  - rozumiem że adres w książce adresowej  ma się zgadzać z jakim adresem własnie?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@IFRANK Dokładnie tak, w książce adresowej Wysyłam z Allegro musisz podać adres, z którego kurier ma odebrać paczki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

Ale ja chce zawozić paczki sama do punktu Pickup DPD

mam naklejke, zapakowałam paczkę i chcę je zawieść - czy mogę tak zrobić?

oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

Czy Allegro wysyła do mnie kuriera ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@IFRANK Jeśli wybrałaś taką opcję, to możesz sama zawieźć paczki do punktu. Niezależnie od tego konieczne jest podanie adresu nadawcy w narzędziu Wysyłam z Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

a gdzie się wybiera taką opcję? Zrobiłam po prostu nadaj przesyłkę i nie było tam opcji czy ja sama zawożę czy zamawiam kuriera. Jaka jest opcja domyslna - przyjezdzą kurier? czy jednak domyslna opcja przy Allegro Kurier DPD jest to, że ja sama zawożę przesyłki do punktu pick up

oznacz moderatorów