anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

błąd przetwarzania przesyłek DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
EMOS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Czy Wam też od wczoraj błąd przetwarzania uniemożliwa nadawanie przesyłek DPD? 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@alleloombard987 Dostałam informację, że problem powinien ustąpić, jeśli usuniesz kropkę z tego pola. Sprawdź to proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
alleloombard987
#8 Zapaleniec#

niestety nie pomogło usunięcie kropki
próbowałem wszystkie formy rozpoznawalne dla tego adresu 

jestem bardzo rozczarowany
czekamy na pozytywny rozwój sytuacji 
bład 2.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@alleloombard987 Spróbuj wpisać ze spacją między "D" i "1". Gdy te wartości będą oddzielone, powinno zadziałać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
alleloombard987
#8 Zapaleniec#

wracamy do problemu, sprawdzane było to przez innych, bardziej doświadczonych pracowników.
Dzisiaj jest to samo, ŻADNE usunięcie kropek, spacje przy D nie pomogły.  Widocznie jesteśmy pechowym kontem 😕
Adres zostaje przyjęty, ALE co z tego jak nie można nadawać? 
Zanim wdamy się w dyskusję na poziomie emocjonalnym, proszę o sprawdzenie z czym znowu jest problem, że nie można nadać paczki. 
np. z dzisiaj
d95588d0-0485-4a20-8e91-5b8d013753ca

pozdrawiam 

oznacz moderatorów
partner-proline
#7 Wielbiciel#

A to nie przypadkiem powinno należeć do Allegro aby takie błędy już na etapie  prostować lub nie pozwolić klientowi w ten sposób zapisać ? poproszę o informacje gdzie można wejść i edytować dane klienta jeśli ten komunikat blokuje dalszą edycję ...

oznacz moderatorów
JUNIQ_Drogeria
#7 Wielbiciel#

U mnie pomogło, nie bardzo rozumiem tylko dlaczego nagle nazwa okazała się zbyt długo, skoro od początku taka była i nie stanowiło to problemu???

oznacz moderatorów
arturos2103
#7 Wielbiciel#

U mnie też pomogło, tego się nie dowiemy dlaczego coś co działała nagle przestaje działać i nikt nie informuje o tym fakcie. Mało tego przez dwa dni nie potrafi odpowiedzieć w czym jest problem. No cóż trzeba drążyć temat jak woda skałę żeby czegokolwiek się dowiedzieć. 

oznacz moderatorów
EMOS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

w innej opcji - wysylam z allegro faktycznie była długa nazwa. no szkoda ze takie sprawy nie są sygnalizowane ale dziala. dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
EMOS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia  tutaj należało zmienić adres, być może był za długi, najważniejsze że już wszysko ok, a straty no cóż... 

oznacz moderatorów