anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne połączenia

mimet
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie mianowicie allegro robi okropne błędy jeśli chodzi o łączenie ofert, pod spodem przesyłam zrzut ekranu o co chodzi (łączą kompletnie 2 różne produkty) w ofertach jest kod ean, czy ktoś wie jak temu zapobiec? Sytuacje można porównać do tego że kupuje się kurtkę na zdjęciu jest kurtka w opisie jest kurtka a w tytule podkoszulek...Przechwytywanie.JPG

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mimet Błędne powiązania oferty z produktem należy zgłaszać przez ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mimet
#8 Zapaleniec#

i mam tak zgłaszać 800 ofert? Przecież po to kupiłem kody ean zeby uninąć tych błędnych łączeń...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mimet Oferty są łączone z produktami w naszym Katalogu na podstawie różnych parametrów. Bez konkretnego przykładu niestety nie jestem w stanie sprawdzić, dlaczego oferta została błędnie powiązana, ale nawet jeśli się to zdarzyło, to zgłoszenie takiego błędu to najszybsza metoda, abyśmy takie łączenie usunęli. Błędne powiązania to zazwyczaj wynik błędów w parametrach, ale nie dotyczy to z pewnością 800 Twoich ofert. Jeśli tak, to koniecznie potrzebujemy od Ciebie konkretnych przykładków, bo nie jest to oczekiwane działanie takich wiązań.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mimet
#8 Zapaleniec#

a kod mój nowy ean nie powinien tworzyć nowego produktu całkowicie mojego z moim tytułem?

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Zgłaszać ? Jako kupującemu zależy mi na szybkim zakupie, a nie na zgłaszaniu ofert i czekaniu na ew. reakcję/odpowiedź czy zmianę w aukcji. Ta cała produktyzacja i łączenie ofert to nieporozumienie.

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Jest chaos na aukcjach. Wygląda jakby aukcja miała dwa tytuły aukcji. Całe to łączenie z produktami to badziewie wszystko zależne od tej pierwszej osoby która utworzyła nowy produkt i jak nazwała swój produkt. Tytuł w lewym górnym rogu powinien zostać skasowany bo głupio to wygląda jedynie oceny produktu mogłyby zostać.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Po co oceny jak w nich masz komentarze odnośnie majtek w temacie szlifierki ?

 

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

PS. Dlaczego nie ma tu opcji edytowania swojego wpisu ?

 

oznacz moderatorów