anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot z programu alleprogres

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Czy paczki nadane tego samego dnia co zamówione  z etykietami wygenerowanymi przed godziną graniczną  wliczają się do alleprogres  jeśli kurier odbierze  je po godzinie granicznej? (Chodzi o paczki  do paczkomatu)

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl będą liczone jeśli Kurier odbierze je i zeskanuje tego samego dnia, w którym kupujący złożył zamówienie, ale w tym programie chodzi o progres względem szybkości wysyłki w porównaniu do października 2021, więc samo nadanie w tym samym dniu nie gwarantuje otrzymania rabatu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Jasne 🙂 że musi być progres procentowo to wiem, tylko właśnie do tej pory jeździłam do paczkomatu nadać (przynajmniej w ostatnich miesiącach) natomiast dizisja zebrało mi się prawie 30 paczek więc zamówiłam  kuriera i chciałam się upewnić czy będąc z tego bonus (oczywiście przy procentowym postępie  wysylek tego samego dnia w  miesiącu)

@la_nikama możesz mi jeszcze podpowiedzieć jak mam nadać paczke ktora np klient zamówił w tej chwili do paczkomatu. Tzn kurier jeszcze innych nie odebrał więc mam okazję by to zamówienie zrealizować dzisiaj. Na to jest nadając poprzez menagera paczek ja chcę nadać tą jedną i oznaczyć że kurier ją odbierze to mi chce zaliczyć opłatę za jego podjazd A przecież on tak czy inaczej u mnie będzie. Czy moge zrobić tak że zaznaczę że nadam w paczkomacie,a po prostu jak kurier przyjedzie to tak czy inaczej dam mu tą paczkę czy jest jakiś inny sposób by uniknąć tej opłaty za podjazd ?

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@barwyflory_pl 

Dzień dobry,

uprzejmie informuję, że proces nadania paczki musi być zgodny z wybraną metodą nadania, widniejącą na etykiecie. 
W przypadku nadawania co najmniej 5 paczek, podjazd kuriera jest darmowy.

W tym przypadku, zlecając dodatkowy, odpłatny podjazd  kuriera po dodatkową paczkę Klient może rościć kwotę opłaty za podjazd kuriera, poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego.

W celu złożenia reklamacji, proszę o wypełnienie formularza reklamacyjnego udostępnionego na stronie internetowej:
https://inpost.pl/kontakt/zloz-reklamacje

Reklamacja rozpatrywana jest do 30 dni kalendarzowych. Odpowiedź zostanie przekazana na adres e-mail wskazany w formularzu reklamacyjnym.




oznacz moderatorów

MaxAnimal
#7 Wielbiciel#

Wygeneruj wyłącznie etykietę. Kurier powinien zabrać razem z poprzednio zaznaczonymi paczkami do odbioru 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl zaznacz to ale nie zlecaj odbioru 🙂 kurier powinien zabrać wszystkie 

grtjkkk.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@kostas11 Tak zrobiłam, natomiast w momencie opłacania nalicza mi te kilka złotych za potencjalny podjazd

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl masz przedpłatę ? to inna sprawa, pozostaje jak radzi wyżej inpost składać na koniec miesiąca reklamację i będą zwracać, trochu upierdliwe ale widzę że nie ma wyjścia 😞

A nie lepiej podpisać umowę ? wtedy odbiory są darmowe bez względu na ilość ( tyle że musisz nadawać również poza allegro żeby abonament wykorzystać )

________
Κώστας
oznacz moderatorów