anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Belka produktowa zamiast tytułu aukcji w aplikacji Allegro

badams71
#10 Popularyzator#

Szanowni Państwo,

mam problem z klientami, którzy robią zakupy przez aplikację allegro (sama zrezygnowałam, bo jest mocno upośledzona). Mianowicie - na urządzeniach mobilnych, zamiast tytułu aukcji wyświetla się belka produktowa, co często wprowadza klientów w błąd. Załączam zdjęcie od klienta i widok oferty w przeglądarce. Moja oferta dotyczy worka suchej karmy i pod taki produkt w katalogu została podpięta. Niestety ktoś zmienił nazwę produktu w katalogu na karmę suchą z gratisami, czego nie zauważyłam i klient pisze z pretensjami, bo nie dostał tego, co zamawiał. Oczywiście klienta w pełni rozumiem, pretensje zgłaszam do allegro. Kiedy to zostanie poprawione? Widok oferty w pzeglądarceWidok oferty w pzeglądarceWidok oferty w aplikacji mobilnejWidok oferty w aplikacji mobilnej

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Mam bardzo często ten sam problem. Allegro łączy produkty w nadrzędne kategorie - ty wystawisz co innego a oni sami to przenoszą za dzień czy dwa BO TAK LEPIEJ 😕 tylko często sa właśnie nie zgodności. Ja wstawiam nowa aukcję i tworzę nowy produkt, nie przypisuję go do sugerowanych ofert. Na dłuższą chwilę daje rade ale za jakiś czas coś ponownie zostanie przeniesione. Ostatnio ktoś stworzył własne produkty (rękodzieło- podziękowania dla gości)  z tej samej kategorii i podpięli go pod moje prace i moje opnie 😕 Póki komentarze są dobre to nie problem, ale zacznie się nie ciekawie jeśli ktoś dodatnie niska opinię  😕 Z tego co widze Allegro stworzyło coś co kompletnie się nie sprawdza - łączenie w kategorie produktowe 😕

oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Samo łączenie nie jest aż takim problemem, ale to wyświetlanie w aplikacji belki produktowej zamiast tytułu aukcji już jak najbardziej. Klient powinien widzieć co kupuje, a nie pod jaki produkt w katalogu podpięta jest oferta...

Moderatorzy???

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Odpowiedź Allegro jest zawsze taka sama: za prawidłowe połączenie odpowiada sprzedający i powinien zgłosić błąd w produkcie.

To teraz drogie Allegro, jeżeli sprzedający ma prawidłowo połączony produkt, to błędy w katalogu to już Wasz problem 🙂 nas nie interesują jakieś z palca wyssane tytuły, po to tworzymy swoje tytuły ofert, żeby kupujący wiedział co kupuje. Po kiego wciskacie jakiś zmyślony kit?

Poza tym, tytuł oferty sprzedającego jest w aplikacji sprytnie ukryty pod belką produktu, co bardzo łatwo przeoczyć. W taki oto sposób Allegro skutecznie wprowadza kupujących w błąd 🙂

oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Dokładnie! Podpięłam produkt pod właściwy kod kreskowy, wszystko grało, dopóki ktoś w katalogu nie zmienił nazwy na całkiem coś innego. Ale już pomijając to, PO CO WYŚWIETLAĆ KLIENTOWI BELKĘ PRODUKTOWĄ?!

Doczekamy się dzisiaj na odpowiedź od moderatorów?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Katalog produktów był i jest bublem (ciągle utrudnia kupowanie/sprzedawanie i generuje coraz więcej problemów) i nie zapowiada się, że przestanie nim być, gdyż oczywistym jest fakt, że w realnym świecie nie ma on prawa dobrze działać, wbrew temu co "myśleli" twórcy tego katalogu. Nie jest możliwe, żeby wszystkie produkty na świecie pospinać w pozycje katalogowe, nawet jeśli niektóre produkty w teorii są to takie same (np. chemia gospodarcza tej samej marki, z dystrybucji niemieckiej i polskiej - niebo a ziemia). Możliwe jest pospinanie "mniej więcej" albo "z grubsza" (czyli to co mamy teraz na allegro), ale taka fuszerka bardzo utrudnia zakupy, a często wręcz je uniemożliwia.

A w połączeniu z kiepską aplikacją jest to bubel do kwadratu.

oznacz moderatorów