anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bez żadnej informacji zostały zakończone wszystkie aukcje , DLACZEGO???

allgas
#2 Obserwator#

Witam, ni stąd ni zowąd zostały zakończone wszystkie aukcje na naszym koncie firmowym (istnieje 22 lata), i nie da sie ich wznowić bo pojawia sie komunikat:

"Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), musisz ustawić czas trwania oferty. Jeśli nie możesz już edytować tej wartości to utwórz nową ofertę korzystając z funkcji "Wystaw Podobną". Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), nie możesz deklarować opcji wystawienia faktury w warunkach oferty. Stawkę podatku VAT można zdefiniować wyłącznie, jeśli jest się kontem firmą."

O co chodzi??. Prosze o pilną odpowiedź.

Euromaszyny Poland

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

allgas
#2 Obserwator#

jak to rozumieć??

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@allgas 

Ale konto z którego piszesz nie jest firmowe.

https://allegro.pl/uzytkownik/allgas

oznacz moderatorów

allgas
#2 Obserwator#

Od 22 lat było firmowe, WTF ??? Oszaleć idzie, a co teraz zrobić żeby znów było firmowe??

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

 

@allgas 

Kolega Ziolko wywołał moderację Allegro. Możesz też napisać bezpośrednio do Allegro.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt   

Ja proponuje pisać z kontaktu bo jest to ticket i mają obowiązek odpowiedzieć.

oznacz moderatorów

allgas
#2 Obserwator#

Dzięki, napisałem, to sie do sądu nadaje, ludzie spędzili kilka tygodni tworząc te opisy...

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@allgas Przekształć konto zwykłe na firmowe w ustawieniach konta + weryfikacja lub załóż sobie nowe konto od początku. I tak nie masz komentarzy, to będzie nawet lepiej.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

allgas
#2 Obserwator#

Wiem, to zawsze mogę zrobić, ale chcę dojść dlaczego tak sie stało, tak na przyszłość, poza tym będę musiał zapłacić 200 zł za wystawienie, a już raz to zapłaciłem, prawda, z jakiej paki płacić ponownie??

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@allgas to zapewne jest związane z nowymi widokami ofert na Allegro. Allegro biznes pokaże tylko aukcje, gdzie wystawia się faktury, a widok konsumencki również oferty prywatne. Gdyby w widoku biznesowym pojawiły się konta zwykłe z fakturami to zrobiłby się bałagan (bo prywatni też by udawali wystawianie faktur itp). Na koncie firmowym normalnie sobie ustawiasz jakie faktury wystawiasz i stawki VAT.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

allgas
#2 Obserwator#

Było wszystko ustawione zgodnie z procedurami allegro, powtórze , konto działa 22 lata

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@all51 

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/podstawowe-informacje/jakie-sa-roznice-miedzy-kontem-zwyklym...

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@allgas W związku z brakiem możliwości reweryfikacji PayU, operator musiał wypowiedzieć umowę o świadczenie usług płatniczych. Podstawę prawną wskazuje załącznik 7A do regulaminu pkt. 1.13e ppkt. a.

W konsekwencji nie będzie możliwości procesowania transakcji płatniczych, dlatego musieliśmy wyłączyć możliwość sprzedaży oraz zakończyć aktywne oferty. 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z PayU. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

allgas
#2 Obserwator#

Prosze zatem o wskazanie punktu Waszego regulaminu, który dotyczy wyłączenia mozliwości sprzedaży i zakończenia aktywnych ofert w przypadku rozwiązania umowy przez PayU.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jak chcesz sprzedawać bez PayU albo P24?

oznacz moderatorów

allgas
#2 Obserwator#

 

 

przelewami na nasze konta bankowe, ot tak.

 

 

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@allgas to polecam na początek zapoznanie się z całym regulaminem Allegro. To nie Ty  ustalasz tutaj reguły sprzedaży. 

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów