anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada firmowego konta allegro

x-moto_eu
#7 Wielbiciel#

Witam,

pomóżcie proszę co mogę zrobić w sytuacji, kiedy na firmowe konto allegro została nałożona blokada.

Poprosiłam o pomoc na allegro (wiadomość na e-mail) oraz o rozmowę z konsultantem allegro, po przeprowadzonej rozmowie niestety nie dowiedziałam się nic więcej, jak tylko - czekać na odpowiedź zwrotną ze strony odpowiedniego działu. Mijają godziny, a ja nadal czekam... Zależy mi na czasie (nie mogę wystawiać ofert ani automatycznie aktywować ofert). Jaka mogła być przyczyna blokady i jakie kroki mogę poczynić w celu jej odblokowania?

E-mail ze strony allegro brzmiał następująco:

"Informujemy, że na Twoje konto zostały wprowadzone ograniczenia funkcjonalności w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze uzasadnione obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro.

W czasie trwania ograniczeń nie jest możliwe wystawianie nowych ofert, a obecnie trwające nie wznowią się automatycznie. Nadal masz możliwość dokonywania zakupów."

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

#pomocallegro #allegro #blokada #pomoc #działbezpieczeństwa

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Niestety tu na forum nikt Ci nie pomoże a nawet moderacja ma zabronione wypowiadanie się w tej kwestii, tylko dział bezpieki, trzeba czekać.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Taką "klątwę" na sprzedawców nakłada Dział bezpieczeństwa allegro i tylko w swej dobrej woli mogą ją zdjąć.

oznacz moderatorów