anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

Witam, .. Tydzień temu dostalismy blokade konta zakaz wystawiania poprawilismy co się da i ciagle mało ale jak mamy poprawic wiecej sprzedaz mała przez wirusa do tego aukcje nam potnieja bo nie mozemy wystawiać co mozemy zrobic dalej nasza srednia jest cały czas 97.7 to 98.5 od lat sprzedajemy uzywane czesci samochodowe i wiadomo ciezko kazdemu dogodzic towar ma srednia 20 lat staramy sie jak mozemy . przy braku wystawiania aukcji nic nie porawimy wiecej i pytanie czy mamy zamykac sklep po 14 latach pracy z Allegro?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
mikeza
#20 Guru#

@robertrutkowski  też jestem vatowcem, też kupuję paczki i folię, też to pakuję. Niestety czas zarabiania na paczkach się skończył, allegro dąży do tego, żeby wysyłka była po kosztach, a nawet, żeby do niej dopłacać - taka jest polityka serwisu, dlatego aukcje z zawyżonymi kosztami wysyłki są u nich na celowniku.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@robertrutkowski  złotego środka nigdy nie ma. Ja piszę o drobnych produktach, a nie o gabarytach. Sam działam w branży motoryzacyjnej i zrezygnowałem ze sprzedaży wszystkich produktów gabarytowych własnie z powodu problemów z wysyłką, kosztami i uszkodzeniami. Zostałem tylko przy drobnicy.

Doskonale wiem jak wygląda pakowanie, bo sprzedawałem między innymi spoilery, które miały po 2m długości i były niestandardowe - dałem sobie spokój, bo czas spakowania i koszty z tym związane przerosły zysk.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

My tak 30 procent czesci z aut dobrych wywalamy na złom nie ma jak wysłać a na miejscu ciezko wszystko sprzedać

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

Tylko nie wiemy czemu nam zablkowali konto wielu sprzedawców ma mniej niz 97.9 zadowolonych klienów

97,9%
kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1121

23

tylko 23 nie polecam na 1121 nie rozumiem

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@robertrutkowski  z pewnością nie z powodu statystyk, bo te nie są aż takie złe. Trzeba dopytywać do skutku 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

tak robie i cały czas pytam grzecznie i dalej nie wiem .. Zamykac sklep ? czy co?

oznacz moderatorów