anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

epalmen24
#7 Wielbiciel#

Posiadam konto na allegro od 9 lat, sporadycznie coś kupywalem dzisiaj w nocy zmieniłem adres email bo starego używałem sporadycznie zmieniłem też numer konto ale dane zostały te same. Wystawiłem telefon s20+ kupiła go osoba za pobraniem więc i tak pieniędzy nie otrzymałem odrazu ale po kupnie przez kogoś po 5 min zostałem zablokowany z nie wiadomo jakich powodów. Allegro czy wy wszystkich użytkowników z wieloletnim stażem traktujecie jak potencjalnych oszustow? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Osoby sprzedające telefony są pod specjalnym nadzorem, nawet w regulaminie się o tym wspomina. O powody blokady pytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@epalmen24 Na konto, z którego piszesz, przeniosłeś sprzedaż z innego, które zablokowaliśmy już wcześniej. Widzę, że napisałeś już do nas zgłoszenie w tej sprawie. Poczekaj na odpowiedź mailową i w przypadku wątpliwości, kontynuuj korespondencję z naszym konsultantem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

epalmen24
#7 Wielbiciel#

Jak zmieniony email na email który zablokowaliscie? Troszkę to bez sensu. A żadnego email nie ma nawet w spamie. Jest możliwość powrócenia do starego email i odblokowanie konta? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

epalmen24 zmieniałeś dane więc zostały poddane weryfikacji . Allegro o blokadzie informuje stosownym monitem . Zajrzyj do skrzynki e-mail łącznie zespamem , dowiesz się wszystkiego . 

oznacz moderatorów