anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokowanie produktu

SwiatZapachowrg
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie wznawiając niektóre oferty wyskakuje komunikat zablokowany przez administratora . Czy ten produkt allegro uwzględni jako ponowna próba wystawienia ? Ostatnio zablokowano mi konto przez złąmanie regulaminu i zablokowało niektóre oferty , czy te oferty usuną sie automatycznie czy nadal zostaja i przez masowe wystawianie wznowione co poskutkuje nastepna blokada ? Sprzedaje w formie dropp i każde błędy wynikaja z błedu pliku hurtowni . 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SwiatZapachowrg Doprecyzuj czy oferty, przy których widoczny jest komunikat, pojawiają się jako wystawione?

Czy po ich wcześniejszym usunięciu wprowadziłeś zmiany?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SwiatZapachowrg
#7 Wielbiciel#

Została usunieta przez system . Sprawdzam opisy czy nie ma w nich substancji niedozwolonych . Pózniej zaznaczam całą stronę i wystawiam ale i tak raz znalazła sie oferta która rzekomo nie spełniala normy mimo że niedostrzegłem w opisie substancji zakazanych i przyszedl komunikat z allegro żę oferta zablokowana i teraz nw czy po raz kolejny nie dojdzie do blokady konta 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SwiatZapachowrg Na podstawie informacji, które przesłałeś, nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć czy doszło do naruszenia regulaminu i czy zostaną podjęte w związku z tym działania skutkujące blokadą konta. Niemiej jeśli konto zostanie zablokowane, na pewno otrzymasz informację mailową w tej sprawie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów