anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak aukcji w Moje allegro

wojtek-heye
#7 Wielbiciel#

Witam,  nie mam aukcji widocznych w Moje allegro- o co chodzi? Widziałem ,że inni też mają z tym problem.

 

 

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

damianos99
#11 Animator#

u mnie to samo, pusto w zakładce "OFERTY", na kilku przeglądarkach, po czyszczeniu cookies, nadmienię, że Allegro ma z tym problem od jakiegoś czasu, od ok.2 tygodni kilka razy pojawiał się ten problem, po kilku odświeżeniach okna podgląd do edycji ofert wskakiwał, ale bywało, że było pusto, niestety teraz to w ogóle nie działa.

oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

bug.JPG

oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

Allegro, naprawcie ten błąd, obecnie po kliknięciu w "OFERTY" z poziomu Menedźera Sprzedaży nie widać ofert,  nie można ich edytować, jest pusto. Sprawdzone na kilku przeglądarkach, czyszczenie cookies również nie pomaga. Nadmienię, że od kilku tygodni sporadycznie pojawiał się ten problem, ale po kilku odświeżeniach strony podgląd na "OFERTY" w MS działał, teraz zdechło.bug.JPG

oznacz moderatorów

FHU-IBAG
#8 Zapaleniec#

Witam

Tak jak w temacie nie wyświetlają mi się moje oferty  w zakładce 

Proszę o rozwiązanie problemu bo tak się nie da funkcjonować i to na 2 kontach:

@FHU-IBAG 

@FHU_IBAG 

 

oznacz moderatorów

PolComp
#7 Wielbiciel#

Co sie dzieje ze nie widac swoich ofert w Moje Oferty,wszystko czyszczone cookies i nic nie pomaga,widze ze nie jestem pierwszy ktory ma z tym klopoty...

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Każdy dziś wstaje zdziwiony że nic nie działa i od razu zakłada temat z żalami i cała strona to jeden problem tak trudno dopisać do już założonego wątku?

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@mwmonety a ty nie potrafisz przeczytać już dawno napisanej odp tylko walisz kolejny spam?

oznacz moderatorów

satoriOs
#7 Wielbiciel#

U mnie tez brak moich ofert, wchodzilam przez ogolna strone jeszcze wczoraj wieczorem i bylo ok ( przez aplikacje od dawna po kliknieciu w moje ofery na normalnym allegro nie lokalnie nic nie bylo- na lokalnie nie wystawiam) Dzis klikam w moje oferty i nie ma nic

oznacz moderatorów

meduza
#12 Orędownik#

pusto - wymiotło wszystko

 

oznacz moderatorów

meduza
#12 Orędownik#

Powiadomienia o wpłacie przychodzą - a w MS - nie aktualizują się oferty, brak grupowania, informacji o wpłacie

oznacz moderatorów