anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak informacji "Dostawa przed świętami"

BlackRoseSklep
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Zmieniłam dzisiaj deklarowany czas wysyłki, we wszystkich ofertach, z 48h na 24h i zniknęły mi napisy "dostawa przed świętami".

Myślałam, że pojawią się one po jakimś czasie, jednak minęło już kilka godzin, a informacja nadal się nie pojawiła.

Nowe oferty, które wystawiłam po skróceniu czasu wysyłki mają już w większości tę informację, jednak również nie wszystkie. 😥

W związku z tym, że uważam iż ten napis ma duży wpływ na aktualną sprzedaż chciałabym się dowiedzieć kiedy pojawi się u mnie ponownie i czy muszę gdzieś zgłosić informację o tym błędzie?

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Widocznie według algorytmu jakim podpiera się allegro przesyłki wysłane przez Ciebie mogą nie zdążyć dotrzeć do klientów przed świętami.

oznacz moderatorów

BlackRoseSklep
#8 Zapaleniec#

Niemożliwe, bo nawet zanim zmniejszyłam wysyłkę z 48h na 24h, to moje oferty miały informację o dostawie środa-czwartek i czerwony znaczek "dostawa przed świętami".

A wskaźnik wysyłki w terminie wynosi u mnie 100%.

Zatem logicznie rzecz biorąc termin dostawy powinien skrócić się na wtorek-środa, a informacja "dostawa przed świętami" powinna być nadal widoczna, tym bardziej, że kiedy w aukcjach w czasie dostawy zaznaczam "dostawa przed świętami", to pokazuje mi, że oferty zostaną dostarczone przed nimi, zniknął tylko znaczek pod każdą aukcją informujący o tym.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Logika to akurat na portalu nie jest brana pod uwagę . Jak poczytasz trochę postów tu na forum to jeszcze nie jedno Cię zdziwi.

oznacz moderatorów

BlackRoseSklep
#8 Zapaleniec#

Niestety zauważyłam to już dawno, ale wciąż się łudzę... 😂

oznacz moderatorów