anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak komentarzy bo otzymaniu paczki.

maluszek62
#8 Zapaleniec#

Witam kupujący nie wystawiają komentarzy,spada ocena allegro zabiera darmowy Smart. CO w takiej sytuacji morze sprzedawca,bo mi już brak motywacji.Na 300 wysłanych zamówień 4 komentarze.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@maluszek62 Są rożne sugestie np: poprosić o wystawienie ale to może się różnie skończyć, dołączyć do przesyłki taką prośbę ale to także może różnie zadziałać, pracować wysyłać i tyle. Allegro przypomina o wystawianiu komentarzy kupującym.

oznacz moderatorów

maluszek62
#8 Zapaleniec#

Często do paczki daje  informacje o wystawieniu komentarza.Mam dział niemowlęcy i wiem ,że klient nie ma czasu na wystawianie opini.Moze allegro zmieni coś w tej kwestii.Bo zabieranie Smart,bo klient ma mało opinii jest krzywdzące.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ja ostatnio zaczęłam w moich komentarzach pisać "jako ze każda gwiazdka na wagę złota do wysyłek smartem, a wszystko było w porządeczku to wystawiam" xD. Zawsze jakiś ułamek może cos zajarzy jakby tak więcej osób robiło...

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

W kwietniu sprzedałem 12 różnych przedmiotów, poszły do różnych kupujących. Dostałem tylko 3 komentarze. Niektórzy już stracili możliwość oceny bo się ta mozliwość przedawniła (a brakuje mi właśnie kilka do "SMARKa"

Wcześniej pisałem do klienta w Centrum wiadomości z prośbą o wystawienie oceny ale najczęściej bez rezultatu.

A może można by do paczki jakiś słodycz dodać (gdy trochę bardziej wartościowe zamówienie) np. czekoladkę i karteczkę z prośbą o wystawienie oceny?

Słyszałem, że na innym portalu jakieś cukierki ludzie wkładali do paczek.

System ocen jest do zmiany, najlepiej na ten co był poprzednio. A powiadomienia Allegro o wystawieniu komentarza to niech szanowne Allegro schowa sobie do kieszeni bo ich super pomysł jest nieefektywny.

oznacz moderatorów

maluszek62
#8 Zapaleniec#

Są cukierki przy, dużych zamówieniach małe gratisy i nic cisza Brak komentarzy.Na Wielkanoc każdy dostał malutkie jajko czekoladowe i też cisza.Dlatego Brak już mi pomysłu.Allegro musi coś zmienić.

 

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Czasy kiedy oceniało się kupujących też minęły 😄 Teraz wystawić ocene jest cholernie trudno, cieżki panel allegro ciągle zmieniany. Bardziej inwestują w oceny produktów.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@Skill_Player @maluszek62 @matYs307 na znanym portalu dla osób prywatnych do kupna i sprzedaży głównie ubrań też jest taki problem. Mało kto wystawia sprzedawcom komentarze, nawet wrzucenie ręcznie napisanej karteczki z podziękowaniami oraz cukierka/lizaka nic nie daje. Warto dodać, że sprzedawca może wystawić kupującemu komentarz w odwecie (też mało kto to w ogóle robi). Ludziom się po prostu nie chce, nawet możliwość otrzymania pozytywa ani gratisy już nikogo nie motywują. Tam co prawda sprzedawca automatycznie otrzymuje pozytyw po kilku dniach, ale wciąż odechciewa się starać, skoro drugiej osobie nie chce się wystawić komentarza nawet z treścią typu „ok” 😕

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Morze to jest szerokie i głębokie, sprzedawca może jedynie modlić się, aby kupujący zechciał wystawic komentarz. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów