anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu na zgłoszenie

Mabert-pl
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam,

 

Mam aktualnie założoną blokadę na koncie od zeszłego piątku, powodem brak wysłania korekty faktury do klienta. Sprawa została rozwiązana oraz wszystkie dyskusje ale brak jakiegolwiek kontaktu ze strony allegro aby dojść do porozumienia

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Za takie coś zawiesili Ci konto- brak korekty? ale tylko dział bezpieczeństwa może Ci konto odblokować: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

Mabert-pl
#9 Pomysłodawca#

nie mówię, że nie ma w tym mojej winy bo była dyskusja. Klient napisał o korektę 16 sierpnia w dyskusji, 18 poprosił o pomoc allegro i pracownik z allegro zablokował z automatu konto chociaż klient już kasę o wiele wcześniej otrzymał za zwrot. Byłem niedostepny w zeszłym tygodniu od wtorku ale maile były odpisywane. Myślałem, że na spokojnie sobie już korekty ogarnę po powrocie z małego urlopu ale jak widać tak to niestety nie działa, zwroty wszystkie przed wyjazdem zrobiłem żeby już tylko klienci mieli pieniądze za zwroty przelane...

oznacz moderatorów

Mabert-pl
#9 Pomysłodawca#

błąd naprawiony, korekta wysłana do klienta a od wczoraj od godziny 8 na wysłane zgłoszenie

brak kontaktu ze strony allegro, żadnej odpowiedzi...

 

numer: 35381625

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To żeś nerwowy niektórzy tygodniami miesiącami czekają na odpowiedź. Allegro rozpatruje zgłoszenia w kolejności wpłynięcia-czekać.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mabert-pl Proszę, abyś zaczekał na odpowiedź w powyższym zgłoszeniu. Tylko dział bezpieczeństwa może udzielić Ci informacji na temat blokady konta. Sprawy są rozwiązywane w kolejności, w jakiej do nas trafią, dlatego kolejne maile niczego nie przyśpieszą, a mogą wprowadzić dodatkowe zamieszanie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów