anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wejścia w swoje licytacje sprzedażowe

maszracje88
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

Od dnia dzisiejszego mam problem z wejście w opcje moje oferty ( nie jakieś badziewne allegro lokalne), tylko zwyczajowe sprzedażowe oferty które mam wystawione. Opcja zniknęła. Czy ktoś ma podobny problem. 

Jak go rozwiązać? 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

pikinier10
#11 Animator#

Ja mam to samo.

@_HolaOla_ Powiesz o co chodzi?

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

U mnie na razie bez zastrzeżeń oferty są widoczne.

oznacz moderatorów

Karol0451
#7 Wielbiciel#

Też mam tak samo wchodzi tylko lokalne czekam aż mam nadzieję że szybko naprawią.

oznacz moderatorów

swisscom
#9 Pomysłodawca#

Wchodzisz moje zakupy /zakupy i po lewej stronie masz co chcesz 🙂 Kowalski juz nie może normalnie sprzedawać na **piiip**

oznacz moderatorów

globocommerce
#7 Wielbiciel#

może, nie wyrzucili indywidualnych sprzedawców, tylko zmienili menu..

oznacz moderatorów

globocommerce
#7 Wielbiciel#

wchodzisz na allegro lokalnie moje oferty z panelu a tam po lewej w menu masz taką opcje oferty ze zwykłego allegro. - tak mają nowe konta, te starsze konta założone kilka lat temu mają moje oferty tak ja dawniej w panelu użytkownika i nie trzeba chodzić przez allegro lokalnie

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@globocommerce Ja konto mam kilkanaście lat i nie niestety nie mogę się dostać przez panel użytkownika

oznacz moderatorów

globocommerce
#7 Wielbiciel#

to klikasz w cokolwiek w panelu użytkownika typu moje zakupy i wchodzisz przez 3 zakładki po lewej stronie : zakupy, sprzedaz, konto

oznacz moderatorów

globocommerce
#7 Wielbiciel#

klikasz moje oferty w allegro lokalnie a tam jest odnosnik na liscie po lewej, ze chcesz oferty z normalnego allegro..

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@maszracje88 Tymczasowe rozwiązanie jest takie: klikasz w imię/nick (zależy co Ci się pojawia), potem w zakładkę konto, a na końcu w zakładkę ustawienia konta. I można działać.

oznacz moderatorów

lukasz82_lk
#7 Wielbiciel#

Bez sensu te zmiany ! Jestem na allegro od kilkunastu lat i z roku na rok jest coraz gorzej . Jest allegro lokalnie ok ale po co to łączyć z  normalnym allegro ? Pozmieniali zakładki  i jest do bani . Sprzedaję i kupuję na allegro , nie interesuje mnie allegro lokalnie , nie potrzebne mi te zakładki . Mam licytację i nie mam jak zobaczyć aukcji bo w zakładce sprzedaż jest tylko lokalnie . Kto to wymyśla ??? Takimi ruchami allegro tylko zniechęca .

oznacz moderatorów

globocommerce
#7 Wielbiciel#

to nie jest duży bład/wada. Po prostu klikasz w panelu użytkownika na coś z allegro jak zakupy czy ustawienia konta i wtedy przenosi cie do normalnego allegro a tam juz po lewej stronie jest "sprzedaż". Na niektórych kontach jest normalnie obok allegro lokalnie jest też sprzedaż allegro, dlatego mysle ze moze to bład allegro i niedługo normalnie bedzie mozna wchodzić z panelu użytkownika w wystawione bez wymyślania...

oznacz moderatorów

matiw12
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@matiw12 Dzięki

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Też mnie wkurzyło usunięcie z szybkiego menu linków prowadzących do allegro i zostawienie tylko tych do AL, bo standardowo zmiana niby mająca być ułatwieniem powoduje, że trzeba się naklikać ze 3 razy tyle.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Knowhere  chyba kogoś zdrowo @#$%^ ! sorry @_HolaOla_ @msniezek ale nikomu nie wmówicie że jest prościej niż było. Tak wiem użyjecie przykładu ze zniknieciem nicków na górze po prawej i zastąpieniem imionami - dzięki temu majac kilka kont nie wiadomo na którym się jest, trzeba dodatkowo klikać- powiecie "pogorszyliśmy wam komfort użytkowania - i żyjecie? - to znowu wam pogorszymy". Cz możecie nam wytłumaczyć czemu służy pogarszanie jakości korzystania z Allegro?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Bxbxa
#3 Debiutant#

Allegro lokalnie pogarsza warunki korzystania  z portalu, uniemożliwia wystawianie  komentarza sprzedającemu. Niech górują oszuści,  niech uczciwi sprzedawcy mają gorzej,  ważne że allegro dostanie prowizje. Widzą jaki jest sprzeciw użytkowników, a wciskają allegro lokalnie na siłę.  zamierzam przenieść  aukcje na konkurencyjny portal.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Tak jak informowałam już w tym wątku, w tej chwili ta zakładka nie ma ostatecznego wyglądu, a niebawem pojawi się w niej także informacja o ofertach wystawionych na Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@_HolaOla_  Proste pytanie: po co zmieniać coś co bardzo dobrze funkcjonowało? 

A jeśli chodzi o Allegro Lokalnie: sądząc po opiniach ludzi jest to totalne nieporozumienie.

oznacz moderatorów