anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak możliwości wystawienia zestawów ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

Witam. Na naszym drugim koncie reklamowym PABLOTOYS nie mamy możliwości wystawienia zestawów ofert. wyskakuje komunikat o braku uprawnień jak w komentarzu. W czym może tkwić problem? może wybrany jest za niski abonament (ten za 49,99 pln) @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

biuropablojdg_0-1719151321977.png

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

dzięki za odpowiedź. więc co może być przyczyną? na głównym koncie bez problemu wystawiam zestawy produktów. chciałem wystawić je w automatu na drugim koncie poprzed "wystaw podobną" - nie przechodziło. Stwierdziłem więc że może spróbuję zrobić to ręcznie - każdy z produktów połączony z katalogiem allegro i niestety budując od początku zestaw też nie mogę go wystawić i wyrzuca ten komunikat. 

oznacz moderatorów
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

czy może chodzić o to, że najpierw muszę mieć na drugim koncie wystawione pojedyncze produkty zanim stworzę z nich zestaw? to ostatnie co przychodzi mi do głowy.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@biuropablojdg rozumiem, że masz na myśli opcję Uprawnieni użytkownicy. W ramach abonamentu możesz wystawiać oferty i tworzyć zestawy produktowe, jednak zestawy ofertowe można tworzyć tylko na pierwotnym zalogowanym koncie.

Jeśli przy tworzeniu zestawu produktowego pojawia się błąd, to sprawdź proszę jaka opcja jest zaznaczona w uprawionych użytkownikach.

la_nika_0-1719219881067.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

super dziękuję

pozdrawiam

Paweł

oznacz moderatorów