anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji [Przygotuj paczkę do nadania].

MAMY ROZWIĄZANIE!
BercikRPK
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie.
Wystawiłem dwa przedmioty, jeden allegrowicz kupił dwa przedmioty i wybrał opcje dostawy: 
Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - pobranie
Dane mam podane, paczkomat również, również musiałem opłacić na allegro "Rozliczenie" nie mam opcji wygenerowania etykiety, ani opcji Przygotuj paczkę do nadania. Co w takim wypadku ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

@BercikRPK 

Jeśli dodasz umowę własną z przewoźnikiem, nadasz przesyłki opłacone z góry oraz za pobraniem metodami, które oferuje dany przewoźnik. Listę przewoźników oraz metody dostawy dostępne przez Wysyłam z Allegro znajdziesz poniżej:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

oznacz moderatorów
BercikRPK
#7 Wielbiciel#

Nic mi to nie mówi 

 

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Chodzi o Allegro lokalnie? Etykietę możesz wygenerować poprzez Allegro tylko w przypadku opcji "Allegro Paczkomaty InPost" za 8,99. W przypadku paczkomatu za pobraniem musisz to opłacić i nadać samodzielnie, np. poprzez serwisy t.j. sendit, furgonetka.

oznacz moderatorów
BercikRPK
#7 Wielbiciel#

Zgadza się AL. To czemu pobrało opłatę za aukcję w wysokości 36zł ( w obydwu przypadkach) , Nie otrzymałem jednak danych kupującego, e-mail i numer tel jest nieprawidłowy więc nie mogę wysłać paczki. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@BercikRPK Na Allegro Lokalnie przy pobraniu naliczana jest opłata za sprzedaż. Nie udostępniaj pobrań, wtedy opłata będzie naliczona dopiero w momencie zapłaty za towar.

O anulowanie tej opłaty możesz poprosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów
BercikRPK
#7 Wielbiciel#

ok, dzięki za pomoc

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@BercikRPK Bo przy pobraniu i odbiorze osobistym tzw. opłata za obsługę transakcji (czyt. prowizja) naliczana jest od razu. W przypadku braku ww. form dostawy naliczana jest dopiero w momencie wpłaty pieniędzy przez kupującego. Możliwe więc, że ktoś spalił Ci oferty dla żartu (skoro dane są nieprawidłowe). Tak czy owak pisz przez czat, może się odezwie i poda prawidłowe dane.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@BercikRPK Kupił i zapłacił? Masz pieniądze na koncie?

oznacz moderatorów