anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień z wiadomościami w allegro

Top-F
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich,

W ostatnich dniach miałam taką sytuację - nie było widoczne powiadomienie allegro przy wiadomościach przez co przeoczyłam pytanie o ofertę. W dodatku wiadomość wyglądała jak przeczytana (komputer z windows)

Zgłosiłam sprawę do allegro a Pani z obsługi kazała mi wyczyścić ciasteczka ale..

Podobna sytuacja miała później również na telefonie z androidem na szczęście zaglądałam nawet bez powiadomień i odpisałam w terminie.

Skoro mamy działać z udoskonaleń allegro to czemu mamy odpowiadać za ich funkcjonowanie?

Punktacja spadła mi przez 1 wiadomość o ponad 500 punktów i chciałabym znać odpowiedź, czy jestem nierzetelnym sprzedawcą?

Sprzedaż poszła w łeb a portal umywa ręce.

Ktoś pewnie mi odpisze, że powinnam na pocztę zaglądać. Ale ja uważam, że skoro serwują nam takie luksusy to powinny być niezawodne?

Miał ktoś podobną sytuację?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Top-F, czy możesz podać login konta, którego to dotyczy? Widzę, że masz ich kilka. 🙂 Jeśli nie chcesz podawać tego tutaj, możesz napisać na spolecznosc@allegro.pl 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Top-F
#8 Zapaleniec#

Nie chcę podawać loginu, mogę podać nr zgłoszenia: 24896737

oznacz moderatorów

Top-F
#8 Zapaleniec#

Znowu powtórka z sytuacji, wyczaiłam powiadomienie na poczcie gmail i kiedy weszłam przez komputer powiadomienia wiadomości nie było! Powiadomienia z dzwoneczka działają.

Ciastka były czyszczone i nic to nie pomogło.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Top-F Widzę, że zgłosiłaś tę sprawę przez formularz, przesyłając również zrzuty ekranu, dlatego proszę, żebyś poczekała na odpowiedź mailową.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

alison317
#7 Wielbiciel#

Witam. Ja miałam właśnie taka sytuacje . Kupujący otworzył dyskusje z pretensjami ze nie wysłałam towaru za który zapłacił a ja nawet nie wiedziałam ze jest sprzedany . Może wypadałoby wysłać powiadomienie skoro pobierana jest prowizja od sprzedaży jak robią to inne serwisy sprzedażowe  

oznacz moderatorów

Pszczola2013
#12 Orędownik#

Ja miałam taką sytuację, odpisuje na wszystkie wiadomości, przeoczyłam JEDNĄ i właśnie przez to zabrano mi status super sprzedawcy. Odzyskałam dopiero po miesiącu, uważam to za przegięcie. Często też dostaję propozycje współpracy, oferty itp. i wg. allegro muszę odpisać nawet na takie pytania. Chore to.

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Pszczola2013 Chore to jest to że nawet na bezsensowne pytania typu "mogę dać tyle i tyle" muszę odpowiadać a nawet jak klient napisze "dziękuję za udaną transakcję ,jestem z niej bardzo zadowolony " a ja nie odpowiem to spadam na dno w tej całej punktacji . To że w natłoku wiadomości coś się przegapi to nie może być powodem do miesiąca dyskwalifikacji . Tak jak piszesz jest to chore i niestety ale leku na to jeszcze nie ma.

oznacz moderatorów

Top-F
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, że chore robią z nas idi-otów i tyle. Żadnej stabilności na tym portalu, można w każdej chwili pójść z torbami. Kiedyś to było stabilne, źródło dochodu a teraz przez byle g... można stracić wszystko. Taki jest problem,że ja nie przeoczyłam.I tu mnie boli najbardziej w tej sytuacji...Żadnego szacunku do sprzedawców, a my bardzo ciężko pracujemy na ich chleb.Przez ostatnie lata tylko podwyżki i musztra. Może serwis zamierza nas wygryść i sprzedawać sam ? Ma już swoje sklepy, prawda? Po tej sytuacji zaświeciła mi się czerwona lampka.

 

oznacz moderatorów

alison317
#7 Wielbiciel#

Witam  Wszystkich . Zgłosiłam dziś problem na pomoc  allegro. W odpowiedzi usłyszałam że trzeba usuną "ciasteczka" i przeinstalować aplikację .Dziwne nic jeszcze nie zrobiłam a na aplikacji przyszło powiadomienie o czekającej paczce czego wcześniej nie było. A poza tym na moją informację że inni użytkownicy też nie otrzymują powiadomień usłyszałam że użytkownicy nie zgłaszają problemu. Wiec  komentarz zbędny. Pozdrawiam wszystkich 

oznacz moderatorów