anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak towaru w zakładce zamówienia

justynka_10
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Kupiłam przedmiot na allegro lokalnie i niestety nie mam go w zakładce moje zakupy - w zakładce lokalne też nie mam. Chciałam się skontaktować ze sprzedawcą w celu uzyskania numeru przesyłki 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@justynka_10 Cześć. Przykro mi, ale na Twoim koncie nie widzę żadnego zakupu na Allegro Lokalnie. Czy otrzymałaś jakieś potwierdzenie mejlowe po zakupie? Czy opłaciłaś zamówienie przez Allegro? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

justynka_10
#7 Wielbiciel#

Niestety maila nie mam. Pani miała zaznaczone wyłącznie płatności przez pocztę polską i tak też zapłaciłam ( blue media ) 

oznacz moderatorów

justynka_10
#7 Wielbiciel#

Link do ogłoszenia miałam od Pani która sprzedaje. Teraz nie odczytuje wiadomości 

oznacz moderatorów

justynka_10
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ nie otrzymałam maila. Pani miała zaznaczona płatność wyłącznie przez pocztę polską ( blue media). Link dostałam od  Pani która sprzedaje - teraz nie odpisuje 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@justynka_10, czy możesz podać link do ogłoszenia? Brak mejla po zakupie może oznaczać, że dokonałaś zakupu poza Allegro, a w takiej sytuacji nie będziemy mogli Ci pomóc.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

justynka_10
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

justynka_10
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  taki link otrzymałam - to oszustwo ??

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@justynka_10, tak, to oszustwo. Allegro Lokalnie jest na domenie "pl" - https://allegrolokalnie.pl/. Przykro mi, natomiast była to próba wyłudzenia. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów