anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak uzupełnienia raportu dla skarbówki

Pachnacesoczki
#2 Obserwator#

Cześć, 

czy ktoś ma informacje co się stanie jak nie uzupełnię danych potrzebnych do wysyłki raportu dla skarbówki? Chodzi o dyrektywę DAC7. Zostanie mi zablokowane konto? Raport i tak zostanie wysłany z danymi z konta allegro? A może informacja do skarbówki że dane nie zostały uzupełnione? Ktoś ma informacje? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Pachnacesoczki najprawdopodobniej zablokują sprzedaż i wyślą to co mają na Ciebie z informacją, że się próbujesz migać 😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Pachnacesoczki kiedy nauczysz się czytać i rozumieć to co czytasz , bo na allegro to jest umiejętność obowiązkowa w szczególności dla sprzedajacych . W wiadomości dotyczącej DAC 7, którą otrzymałeś na maila jest jasny i zrozumiały zapis cyt ...

,, Jeśli nie uzupełnisz danych, będziemy zmuszeni zablokować wypłatę pieniędzy ze sprzedaży na Twoim koncie Allegro 2024-09-09.,, i tu koniec cytatu

, czy masz jeszcze jakieś wątpliwości ?

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Czytać ? Ludzie wolą popisać. 😉

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

Pachnacesoczki
#2 Obserwator#

Przeczytałam 🙂 Chciałam się dowiedzieć czy oprócz tego będą jakieś inne konsekwencje i czy US się dowie o tym że tych danych nie uzupełniłam. Myślę że możesz sobie darować uszczypliwości. 

oznacz moderatorów