anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie szukać pomocy ONE KURIER

planeta_kabli
#11 Animator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

Wczoraj miałem umówiony podjazd który się nie odbył w ustalonych godzinach

10:00 - 13:00, po 13:00 zadzwoniłem na infolinie ONE, pracownik infolinii połączyć się z kurierem i podał że może być o 15:00. Pracujemy do 14:00, ale postanowiłem na niego poczekać. 

15:03 zadzwoniłem ponownie, ponowne łączenie z kurierem - "mogę być o 15:45 nie wcześniej". 
- To nic że czekam godzinę... 

Dzwonię dziś spytać kiedy ktoś podjedzie po przesyłki, dostaję nr tel do kuriera, dzwonię 2-3 razy w końcu odbiera wykrzykując z pretensjami "HALO!!!'
Przedstawiam się i pytam grzecznie kiedy przyjedzie po odbiór bo zalegają mi przesyłki z wczoraj i dzisiejsze, Odpowiada (niemal wykrzykując", że ma takich pojazdów ok 50 a miejsca w samochodzie na 40 przesyłek, tak więc pewnie mój podjazd odrzuci, bo on nie ma obowiązku odebrać przesyłek a jest to jedynie jego dobra wola cytat: "jestem kurierem doręczającym, a nie odbierającym mogę odrzucić taki podjazd".

Zapytałem go czy żartuje, zaczął krzyczeć na mnie i się rozłączył.

Pomimo tego że historia jest ciężka do uwierzenia oświadczam świadom konsekwencji prawnych że wszysko powyżej jest prawdą 


oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli Cześć, taką sytuację koniecznie zgłoś nam ze szczegółami: https://allegro.pl/pomoc/kontakt (podaj rejon, numer podjazdu). Skontaktujemy się z tym oddziałem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Właśnie zgłosiłem, pytanie kogo Wy zatrudniacie. Tak się odnoszono do więźniów w koloniach karnych bądź obozach, a nie do klienta. 

Kolejna sprawa, że to w jaki sposób on mówi a to jedno a to w jaki sposób on działa to drugie. 
Gość mówi że ma dziś 50 podjazdów a jeździ renault kangoo. 

Oddział ma wiedzę o tym że jest problem logistyczny od dłuższego czasu i nic z tym nie robi. 

Allegro wbija sobie gwóźdź do trumny, na siłę wprowadzając duże wolumeny ONE KURIER - a sobie z tym nie radzi. 
Klienci będą na pewno zadowoleni z takiego poczynania. 

oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

ale klienci allegro one to my - sprzedawcy. kupujący ma wy..ebane, że to nie Twoja wina i to właśnie Tobie wystawi odpowiednią ocenę i komentarz..

od wczoraj wjechało zmuszonko na wysyłkę tym dziadostwem, już się cieszę niezmiernie!

oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

no i świetnie. pierwszy dzień tego przymusowego dziadostwa i oczywiście kurier się po paczki nie zjawił. czy teraz allegro poinformuje tych co u nas dokonali zakupów, że kurier olał sprawę i z tego powodu nie otrzymają jutro zamówienia.. i w ogóle nie wiadomo kiedy je otrzymają, bo nie wiadomo kiedy kurier się zjawi?

co więcej zadzwoniłem na infolinię gdzie dostałem numer telefonu do kuriera. dzwoniłem kilkakrotnie i jak się można było spodziewać, ani razu nie odebrał..

BRAWO allegro!! wszystko idzie w dobrą stronę 👍

gdzie się zgłasza zamówienia do wykluczenia z jakości???

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BikeOutlet_pl gdy zamówienie będzie opóźnione, możesz zgłosić prośbę o wykluczenie za pomocą formularza, albo tu na forum. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika serio, tylko tyle 😞 przecież swoim działaniem niszczycie opinie firm na które pracuje się latami 😞 jak wprowadzicie taki bajzel i One kuriera do Szczecina i tak to będzie działać będzie reportaż w Uwaga TVN, pracuje na opinie firmy i jakoś obsługi ponad 15 lat se nie pozwolę żeby ktoś trzeci mi to zniszczył !!!

Jesteście nie przygotowani logistycznie, Orlen też dzisiaj ma problemy, do Szczecin przyjechał karton paczek z Warszawy, akurat byłem w punkcie i rozmawiałem z kurierem 😞 Oni pewnie też się wywalą z taką ilością paczek, szkoda że wprowadzacie nie sprawdzone dostawy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 nie tylko tyle. Ola już wcześniej odpisała, poprosimy o zgłoszenia w takich sytuacjach! 
Moja wiadomość to odpowiedź na pytanie, gdzie zgłaszać zamówienia do wykluczenia.
Zespół Allegro One i Allegro Delivery monitoruje sytuacje z przewoźnikami i reagują w takich przypadkach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

asena1
#9 Pomysłodawca#

Nie plujcie tak na ALLEGRO ONE bo zaraz wykasują całego posta tak jak to często robią jak jest niewygodny temat. A to przykład mój Klient zwrócił zakupiony towar przez Allegro ONE przesyłka dotarła po miesiącu a żeby było śmieszniej kupujący mieszka w Krakowie ja wysyłam z Krakowa. Beczka  śmiechu. Napiszcie czy w innych miastach jest to samo, dodam jeszcze że przestałem zamawiać kurierów Allegro bo nie przyjeżdzali.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika @asena1 ja nie mam nic do całego One, bo Box ( DPD - UPS ) czy Orlen dział jak na razie bez problemu, problem jest z Kurierem One należącym do allegro, wciskają to na siłę, mimo że nie są logistycznie przygotowani, a kto obrywa i traci na tym kasę i opinię Sprzedawcy 😞

Wiem że  @la_nika nie macie na to wpływu jak pewnie większość allegro jest świadoma że to nie wypał ale prezes tak se wymyślił i trzeba brnąć w to 😞 tu jest tylko kwestia czasu jak sprzedawcy wezmą to w swoje ręce 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MakroMarket
#8 Zapaleniec#

Jest jeszcze większy problem z wymuszaniem przez Allegro ich usługi - jak to logistycznie spiąć, gdy jest One Box DPD, One Box UPS, Orlen itd. sprzedawcy chcący zachować SMART nagle zostali obłożeniu dodatkowymi obowiązkami zupełnie niepotrzebnie. System się wywali i oczywiście to sprzedawcy będą na końcu łańcucha pokarmowego.

oznacz moderatorów

asena1
#9 Pomysłodawca#

Zaczynałem przygodę z allegro jak byli w garażu i mam pełen obraz jak ta firma ewoluowała. Jak zmieniała się w rasowe KORPO a jak wbiły się fundusze inwestycyjne no to poszło już z górki. Sprzedawca jest po to żeby płacić wszystkie prowizje i obciążenia i tyle. Nie ma głosu nie ma praw. Chcieli wysiudać Brzózkę z I*****u swoimi boksami ale nie wzięli pod uwagą jak skomplikowana jest logistyka kurierska i jak mnóstwo czasu i kasy to wymaga. Jeszcze długo będzie wielkie nie powiem co.

oznacz moderatorów