anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłat z piątku z Przelewy 24

MAMY ROZWIĄZANIE!
SERWIS_GPS
#7 Wielbiciel#

P.24 schodziły mi zawsze na drugi dzień ok. 8:00-9:00 na mBank. Dzisiaj dotarły tylko przelewy z kanału PayU, a P.24 nie dotarły wcale mimo że było ok. 10-ej rano 27.11.2020 (piątek) ręcznie wypłacane. Nigdy mi się to nie zdarzyło jeszcze. Mamy 15:00 a na koncie żadnego wpływu z P.24. Ktoś ma podobnie ? Chyba że jest jakaś awaria a nie wiem o niej ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

@SERWIS_GPS Wypłaty są realizowane do końca następnego dnia roboczego - tak stanowi regulamin. Jeśli wypłaciłeś w piątek, dziś do północy pieniądze zostaną przelane na Twoje konto.

oznacz moderatorów
sklepiksenpaia
#10 Popularyzator#

Do mnie jeszcze nie dotarły, chyba muszę zgłosić to do allegro.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sklepiksenpaia Wszystkie wypłaty na Twoim koncie mają status "Zakończona". Jeśli któraś jeszcze nie dotarła, podaj mi jej numer.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sklepiksenpaia
#10 Popularyzator#

właśnie doszedł ostatni zagubiony 🙂

oznacz moderatorów
SERWIS_GPS
#7 Wielbiciel#

Temat zalatwilem wczoraj na FB. Ok 16 ej moje byly na koncie. Nie zmienia to faktu ze operator PayPro powinien dac jakies info o opoznieniach a nie udawac Greka. Byl ost dzien miesiaca , rozliczenia , oplaty itp

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@SERWIS_GPS Nie było żadnego opóźnienia, wszystko jest napisane w regulaminie - wypłaty są realizowane do końca następnego dnia roboczego po zleceniu. Nikt więc nie musi zamieszczać żadnego komunikatu.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@SERWIS_GPS mi też z P24 nie dotarły a Payu miałem o 10 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Aż sprawdziłem czy do nas wszystkie wypłaty dotarły, 0 14 w NestBanku mieliśmy i PayU i P24 🙂

oznacz moderatorów
sklepiksenpaia
#10 Popularyzator#

Również nie dotarły do mnie wszystkie przelewy z piątku.

oznacz moderatorów