anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od kupującego po wygranej licytacji powyźej siedmiu dni

sarbinowo9
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam . Potrzebna mi pomoc bo nie mogę się porozumieć z kupującymi . Minęło ponad siedem dni od daty zakupu a kupujący nawet nie ma zamiaru napisać czy zapłaci za towar . 

 

Czy mogę teraz wystawić ponownie te aukcje czy muszę jeszcze czekać ?

Numery aukcji :  15073502826 / 15074637030

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

@sarbinowo9 na zwykłym allegro czas na opłacenie licytacji to 30 dni chyba, że w ofercie był ustalony inny czas. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@sarbinowo9 Takich chabrowych środków kapusty jest coraz więcej > licytują z nudów, a potem nie reagują na maile i sms-y > za takie zachowanie powinny być zablokowane konta licytantów > może to by coś pomogło.

oznacz moderatorów

sarbinowo9
#7 Wielbiciel#

kiedyś za brak wpłaty był negatyw i blokada konta co pomagało skutecznie egzekfować wpłaty ale teraz po zmieniali regulaminy i opcje i jest jedna wielka lipa . 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Licho wie. Nie wystawisz nie zapłacą. Wystawisz to zapłacą 29 dnia, bo maja prawo... 

Ale tak swoją droga jak już podobny temat to dorzucę 3 grosze:

Client:114744725  Client:112596242  Client:109169189     @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   Dziewczyny możecie sprawdzić co to za artystka? Od lipca 3 zamówienia, każde z innego konta, w żadnym nie podjęła próby płatności. Ewidentnie wygląda na zabawę lub celowe ściąganie ofert. Konto za każdym razem inne wiec to raczej celowo. I jakoś nie wierzę, że to tylko mnie takie numery robi... Obstawiam, że robi tak całej swojej konkurencji.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AnnaG-Antyki Hejka, a podasz mi numery tych zamówień, żebym mogła namierzyć tę klientkę? 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Proszę bardzo.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

dbea53c0-1cf0-11ee-9a15-a18b48025a51

baa09920-2f8f-11ee-aef4-a18b48025a51

c2d16210-a748-11ee-b78d-9968b633dc83

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AnnaG-Antyki Zablokowaliśmy wszystkie konta, dzięki za zgłoszenie! 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Dziękuję.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sarbinowo9 Cześć. Sprawdziliśmy oba konta, oba zablokowaliśmy do wyjaśnienia. Możesz wystawić oferty ponownie. 

oznacz moderatorów