anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od kupujących lub płatność z fikcyjnego konta

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Witam ponownie z zażenowaniem 🙂

Ostatnio sprzedałem 2 przedmioty na Allegro było ogólnie ok ludzie zapłacili... 

Problem pojawia się gdy ktoś nie płaci lub tworzy fikcyjne konto kupującego żeby zrobić sobie jajca i nie zapłacić... mam do czynienia z tym drugi przypadkiem... 

Jedynie równie znany mi tego typu portal to E B A Y tam nawet z tego słyszałem dochodzi do jeszcze większych jaj, ale do czego dążę mam do zapłaty 40 zł prowizji od niesprzedanego towaru, czyli zapłata za NIC czemu ktoś w ogóle śmie obciążać mój wirtualny rachunek bankowy czymś co nie zostało opłacone przez kupującego ktoś wyjaśni? Jednak spasuje z Allegro bo na O L X mam stworzone 1300 aukcji :)... 

https://allegro.pl/oferta/zlota-moneta-kolekcjonerska-jurassic-park-2020-9563724468?utm_source=notif...

 

Pozdrawiam Serdecznie............... 

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

pinsplash
#21 Demiurg#

@TrustMe3  Taką osobę na Czarną Listę. Wystąp do Allegro o zwrot prowizji - Kupujacy nie zapłacił. I tyle...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

napisz do allegro po pewnym czasie jeżeli klient nie zapłaci to wystąpisz o zwrot prowizji i wyzerują

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

No raczej muszą wyzerować przecież nie dostałem kasy :)... 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TrustMe3 kwestia gdzie wystawiasz bo na allegro śmiało można wystąpić o zwrot prowizji 🙂 ale na allegro Lokalnie jest opłata za utrzymanie ogłoszenie i jest bezzwrotna, z resztą na OX też są już ograniczenia do ilości ogłoszeń a większości kategorii trzeba płacić 😞 Regulamin Regulamin Regulamin to że ktoś nie zapłacił to nie znaczy że firmie która utrzymywała Twoje ogłoszenie na serwerach i je reklamowała nie należą się pieniążki 🙂

Po drugie to z linku to nie złota moneta wprowadzasz w błąd a,

Po trzecie po co Ci nasz pomoc postępuj zgodnie z tym co masz w ofercie 🙂

Jeśli kupujesz lub licytujesz płać, ponieważ brak zapłaty może skutkować przesłaniem przeze mnie pisma o nazwie sądowe wezwanie do zapłaty zobowiązania oraz konsultacją z moim prawnikiem w tej sprawie

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Wiem o tym Lokalnie to szajs ;), natomiast na OLX ja nie płacę za korzystanie nawet 1 zł / mies. nie wiem jak inni... Facebook też za darmo... Mark od FB powinien pomyśleć więcej o e-commerce... 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Allegro Lokalnie bez opcji "Kup Teraz" też jest za darmo 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TrustMe3 ale tam ledwo co się sprzedaje tak samo jak kiedyś świstak darmowy i padł sprzedaż nijaka 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Nie do końca ja mam 1300 aukcji no to mi coś schodzi co miesiąc a czasami po kilkanaście rzeczy schodzi. 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Dropshipping lepiej na **piiiiip** działa 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

kostas11 ale nie rozumiesz jeżeli dopuszcza się nieistniejących kupujących do licytacji co robi Allegro to oni popełniają jednocześnie dwa przestępstwa: 

1. Używanie nieprawdziwych danych osobowych 

2. Cyberstalking wobec sprzedawcy Allegro 

Na to to nawet Pan Jezus i Święty Aleksy a nawet papież Franciszek nie pomoże... 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

3. Narażają mnie na osobiste straty materialne wynikające z nałożonych na moje konto prywatne zadłużenia w Allegro.pl w postaci zaległej prowizji

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

"Materiał: Pozłacane" > Moneta koloru złotego, czyli złota nikogo nie wprowadzam w błąd :)... 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

[edycja]  to jest osoba która mnie stalkuje w necie pracodawca z Łodzi, który wdraża sobie Baselinker i jest też scami jako kupujący co wpisuje sobie do CV pewnie jako praca dodatkowa 😉 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TrustMe3 Jeśli czujesz się poszkodowany, rozważ proszę zgłoszenie sprawy odpowiednim organom ścigania. Twoje zarzuty są poważne, dlatego my tutaj nie będziemy w stanie Ci pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Jeśli zostanie mi zwrócona prowizja szkoda mojego czasu na tego Pana i tak się nie przyzna :)... 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

I tak nie odbiera ode mnie telefonów... 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Po prostu jeżeli nie uda się odzyskać prowizji będę zmuszony zgłosić Pana Dominika organom ścigania pod zarzutem cyberstalkingu nic innego nie przychodzi mi do głowy... 

oznacz moderatorów