anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

INPOST problem z logowaniem

MARMEXsklep
#9 Pomysłodawca#

Witam, od wczoraj nie działa logowanie do menagera inpost. Po wprowadzeniu loginu i hasła otrzymuję komunikat : Niepoprawny login lub hasło. Czy ktoś ma podobny problem ? Wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany ?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Prosimy o sprawdzenie i pomoc.

oznacz moderatorów

MARMEXsklep
#9 Pomysłodawca#

Znalazłem komunikat na stronie przy śledzeniu przesyłek : 

Pomimo prac serwisowych od 26.09.2020 godz. 20:30 do 27.09.2020 godz. 20:30, bez problemu zrobicie zakupy online z dostawą do paczkomatu i odbierzecie wcześniej zamówione przesyłki.

 
 
Mam nadzieje że wieczorem ruszy...
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MARMEXsklep Spróbuj wykonać następujące kroki z tej instrukcji i napisz proszę czy problem jest nadal aktualny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MARMEXsklep
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie chodzi tu o problem z inportem zamówień z allegro a z logowaniem. Nie mogę ponownie powiązać konta w sytuacji kiedy nie mogę się zalogować. Czy są to prace serwisowe ? Nigdzie nie jest napisane że będą problemy z logowaniem. Wyświetla się jedynie info że trwają prace serwisowe.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_ Inpost zapowiedział prace serwisowe, jest informacja o tym na ich stronie. Szkoda, że  Inpost albo admini, nie zamieścili takiej informacji na Gadane 🙂 Nie pomogą dzisiaj do 20.30. żadne klikania, usuwania, zmiany i ciastka.🙂

oznacz moderatorów

MARMEXsklep
#9 Pomysłodawca#

@konto zamknięte teraz już wiadomo że to ogólny problem. Szkoda że nie ma informacji od razu przy logowaniu tylko trzeba szukać i dopytywać czy to na pewno prace serwisowe.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Weekend i wszyscy mają wolne, luz, zabawa a nie praca.😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433  Jasne ,jasne na stół i luzik ,robota nie ..... trzy dni może postać

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak kawa, ciastko, obiad 😂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MARMEXsklep Owszem, informacja przy logowaniu jest, o czym napisałem Ci tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/kontakt-z-inpost-od-dzi%C5%9B-r%C3%B3wnie%...
I owszem, gdy są prace serwisowe, to manager zawsze zwraca komunikat "Niepoprawny login lub hasło." (co, jak widać może być mylące dla części użytkowników).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere jeżeli ludzie codziennie nadają przesyłki przez menadżera paczek Inpost i nie dostrzegli wielkiego baneru z komunikatem o pracach serwisowych, na środku strony, to wybacz, ale ta wzmianka, to przysłowiowa igła w stogu siana😁   

oznacz moderatorów

MARMEXsklep
#9 Pomysłodawca#

Rzeczywiście jest info 🙂 Ok już wszystko wyjaśnione.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

U mnie już działa 😎

_____________
Kama
oznacz moderatorów

meduza
#12 Orędownik#

mam to samo

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Komunikat o pracach serwisowych był wcześniej podany na stronach In Postu trzeba było przesyłki zrealizować w sobotę do 20-tej a nie zostawiać na niedzielę teraz to tylko trzeba czekać i liczyć że się prace zakończą powodzeniem w podanym czasie.

oznacz moderatorów