anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wystawionych ofert na allegro

HP-CAR
#7 Wielbiciel#

Wystawiam aukcje KT na allegro, widzę tą aukcji w "mój asortyment" status aktywna. Wchodzę w aukcje i jest ona aktywna, problem pojawia się gdy chce z poziomu strony głównej allegro wyszukać swojego przedmiotu jako potencjalny klient. Wpisuje tytuł swojej aukcji i nie wyszukuje jej... poszukuje ją również przez wybranie kategorii - również bezskutecznie. W czym jest problem ? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

HP-CAR
#7 Wielbiciel#

Tak

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@HP-CAR czyli jest gdzieś w odmętach allegro , wpisz w wyszukiwarkę dokladnie literka po literce nazwę oferty lub jej numer .

oznacz moderatorów

HP-CAR
#7 Wielbiciel#

Wpisując numer aukcji lub cały tytuł aukcja nagle pojawia się, wpisuje tylko część tytułu w kategorii w której się znajduje i już jej nie ma… inne aukcje są a mojej nie ma. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

HP-CAR
#7 Wielbiciel#

z tą oferta jest wszystko ok, widzę ja z każdego "poziomu" problem mam z ofertą nr 12332559296

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

HP-CAR
#7 Wielbiciel#

ok, ale skoro mój tytuł aukcji to: ALFA ROMEO STELVIO grill atrapa chłodnicy

wpisuje w kategorii "Atrapy Chłodnic" (w której jest teoretycznie wystawiona moja aukcji) Alfa Romeo Stelvio to aukcji nie ma, muszę wpisać cały tytuł lub numer przedmiotu... 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

U mnie po wpisaniu w kategorii "Atrapy Chłodnic" ALFA ROMEO STELVIO jest wyświetlana twoja aukcja.

oznacz moderatorów