anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BRAK ZWROTÓW

Konrad_Lingerie
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem odnośnie zwrotów towarów, na chwile obecną mamy wyłączone zwroty w ramach ochrony zdrowia (jest to bielizna) zgodnie z regulaminem. Sytuacja ze strony allegro jest niejasna, klienci kupujący u nas towar z opcją smart mają możliwość zwrotu towaru pomimo regulaminu, który stanowi jak ww. Jedna sytuacja zaprzecza drugiej, w momencie kiedy odmówimy zwrotu gotówki posypią się lawinowo negatywne opinie, których zespół allegro nie usunie, a które będą przeczyć ze stanem faktycznym, kupujący nie potrafią zapoznać się z regulaminem na aukcji, również po zakupie w zawartości wiadomości email, proszę o rozwiązanie sytuacji, która dla nas stanowi duży problem i sens dalszej sprzedaży za pośrednictwem portalu (straty finansowe, wydatki przewyższają zarobek)

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Konrad_Lingerie zostało to wyjaśnione w sprawie nr 28311814, nałożone ograniczenia wynikały z dyskusji, w której ani razu się nie wypowiedziałeś, a także spadku poziomu jakości sprzedaży. 
Być może Doradca, z którym rozmawiałeś popełnił błąd, ale Allegro nie odpowiada za "zniszczenie Twojego konta", a tak jak pisałam ja oraz inni forumowicze, nie musisz zgadzać się na zwrot przedmiotu dostarczonego w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Chlopie po 1 zamieść w zwrotach odpowiednią adnotację powolując się na regulamin allegro i uokik, po 2 w opisie aukcji na końcu zamieść pogrubionym tekstem to samo, po 3 ustaw sobie automat wysylający do kupującego wiadomość z informacją na ten temat, że zwrot przysluguje tylko nieotwartego i niemierzonego towaru więc jesli życzą sobie to niech anulują zamowienie przed wysyłką. Po 4 jak ci walnie ktoś negatywa to odpisywac zgodnie z prawdą powolując się na odpowiednie artykuły że klient nie zapoznał się z trescią oferty i ma pretensje o swoje gapiostwo no przy 3 krotnym umieszczeniu takiej informacji to może mieć focha tylko do siebie

oznacz moderatorów