anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cennik dostaw - limit ceny

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Wprowadziliście nowego dostawcę towarów o dużym gabarycie i z usługą wniesienia - Ambro Express. Za to brawa.

Możecie jednak @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  wyjaśnić skąd jakieś idi.otyczne limity ceny w cenniku dostawy na Allegro?

CENNIK 400.jpeg

Tu link do oferty - https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-ambro-express-b2zyoYwy7tg

Policzmy koszt dostawy z wniesieniem wg tego cennika dla lodówki side-by-side:

280 zł (dostawa) + 70 zł (opłata paliwowa) + 5 zł (ubezpieczenie) + 0,75 zł (serwis SMS i mail) = 355,75 zł netto

+23% VAT = 437,57 zł...

Dlaczego więc nie mogę takiej ceny ustawić w cenniku dostaw?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 podziałam i sprawdzimy, co możemy zrobić w tej kwestii. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ byłoby super. Bo przyznasz, że jeśli cennik usługi z przedrostkiem Allegro, sięga kwoty nawet prawie 1200 zł, a limit ceny w cenniku dostaw to 400 zł, to coś tu nie gra. 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Twoje wyliczenia brzmią bardzo sensownie, więc przekazałam już temat do kogo trzeba. Będziemy działać i dam tutaj znać o wynikach 😉 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ moje wyliczenia?! To cennik usługi Allegro Mix, ustalony przez Allegro wspólnie z przewoźnikiem. 😎

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 tak, tak chodzi mi o wyliczenia przedstawione tutaj. Dostałam już odpowiedź, że prawdopodobnie zwiększymy ten limit, ale do tego musimy przeanalizować cenniki 4 współpracujących z nami przewoźników wielogabarytowych, więc może to chwilę potrwać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów