anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cenniki hurtowe / Rabat na duże zamówienie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Janirka
#12 Orędownik#

Czy cenniki hurtowe lub rabaty na duże zamówienie już weszły w życie? Ostatnio ustawiłam cennik hurtowy oraz rabat na duże zamówienie, jednak mimo to klienci zgłaszają mi, że ceny produktów się nie zmieniają. Tak, klienci korzystają z firmowych kont na Allegro, a ja mam podpięte cenniki hurtowe do ofert którymi klient jest zainteresowany... W czym jest kłopot? Nie wiem kompletnie co zrobić w obecnej sytuacji. Klient chce kupić kilkadziesiąt sztuk różnych przedmiotów, i wystawianie dla niego osobnych aukcji trochę mija się z celem... Tym bardziej że w tym czasie ktoś może "wyhaczyć" okazję i kupić produkty w niższych cenach, a takie chcę zaproponować jedynie klientom którzy kupują więcej niż dwie sztuki 😄 

@_HolaOla_ czy mogę prosić o pomoc?

_______
Kamila
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@Janirka będzie to dostępne dla kupujących w przyszłym roku 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11

Gdzie to jest napisane, że w przyszłym roku?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 wiem od HolaOla i że dokładny termin uruchomienia będzie dopiero podany 🙂

Jak się pochodzi z jednego miasta to ma się chody 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Nic nie wiesz. Nikt nie wie, kiedy to będzie dostępne. Wprowadzasz w błąd 🙂

@_HolaOla_  kontaktujesz się z kostasem prywatnie i zdradzasz mu tajniki? 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 jak bym nie posiadał takiej wiedzy ze sprawdzonego źródła to bym nie pisał !

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 ale nie umiałeś podać linku z informacją o przyszłym roku, tylko powołałeś się na jedno miasto. Edka Cię wyręczyła.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Naprawdę chcesz, żebym odpowiedziała na takie pytanie? @kostas11 nie wprowadzał tutaj nikogo w błąd, ponieważ rzeczywiście ta opcja będzie dostępna dla Kupujących w przyszłym roku, a wspominałam o tym w wątku wskazanym przez @konto zamknięte.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Kostas napisał to tak, jakby miał od Ciebie poufną informację, mimo prośby nie podał linku, a mi nie udało się wcześniej znaleźć żadnych danych na temat daty wprowadzenia cenników hurtowych. A Twoje prywatne kontakty z kimkolwiek poza sprawą tu opisaną zupełnie mnie nie interesują.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy
oznacz moderatorów
Janirka
#12 Orędownik#

@kostas11 Dzięki za odpowiedź. To zupełnie nie rozumiem po jakiego grzyba udostępniono nam możliwość tworzenia takich cenników, kiedy nie ma ani słowa o tym że dla kupujących będzie to dostępne w przyszłym roku... Ani słowa też nie ma w żadnym z artykułów które przygotowało Allegro... Wygląda to tak, jakby opcja była już dostępna. Nic, tylko korzystać... Kyrie elejson 😒

_______
Kamila
oznacz moderatorów