anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cenzura na Gadane

mdrogeria
#21 Demiurg#

 bez komentarza .....

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@drekenzes to nie jest kwestia frustracji, tylko miejsc i sposobu, w który daje się jej wyraz.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@msniezek krótko , biorąc pod uwagę to co się dzieje z łonami na laurki nie widzę miejsca . Klient ma być rzetelnie poinformowany więc dążę do tego ..... inni użytkownicy również .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
 

obraz_2024-08-01_182859757.png

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Nie po to tu nowe moderatorki zatrudnili i ciężko je przez 2 miesiące  firma szkoliła , głównie zresztą  w copy paste z gotowych  szablonów , żeby tu sobie ktoś pisał co chce.  Też pomysł 😉

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Po prostu naucz się kochać swoje posty - tak szybko odchodzą... 

lef.jpg

Jaki Lefff, taka i cenzura.....

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@msniezek jesteś facetem i chyba Wiesz dlaczego nie zwrócę się do Ciebie ,, Maciuś ,, natomiast Paulinka Basia oraz Marysia są dla mnie imionami wyjątkowymi i zwracam się zdobniale z czystej serdeczności , dokładnie opisałem to w tym watku https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog/skład-ekipy-moderatorskiej-powiększa-się/ba-p/809762 

oznacz moderatorów

kular-k1
#7 Wielbiciel#

@msniezek  "dziaderskie" ??? Co to za słownictwo? A kiedyś Cię szanowałem za wyważone posty. Powinieneś mdrogeria za nie przeprosić. Życzę Ci abyś doczekał takiego wieku. A teraz czapka z głowy. Krytykujesz za protekcjonalne potraktowanie kilku dziewczyn, a sam wyjechałeś z ogromną armatą. Powinieneś się wstydzić.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kular-k1 może nie jest Ci znana definicja słowa "dziaders", ale ona nie ma nic wspólnego z wiekiem. Pomijam już, że nie mam pojęcia, ile lat ma mdrogeria 🙂

https://obserwatoriumjezykowe.uw.edu.pl/hasla/dziaders/

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@msniezek Masz wgląd do mojego konta to sobie zobacz pesel 🙄

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@mdrogeria jeżeli gdzieś w Allegro wpisywałeś PESEL, to nie mam dostępu do takich danych. Wiem tylko z Twoich wpisów na Gadane, że jesteś lub wkrótce będziesz dziadkiem. Ale to żadna informacja, znam dziadków młodszych od siebie (mam 48 lat) 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To on mógłby być twoim ojcem, młodym ojcem.🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz taką wiedzę, nie żartuj teraz.😕

oznacz moderatorów

Tres-Veritable
#9 Pomysłodawca#

Panie Snieze,a moze przypomnisz pan afere allegrowa,gdy wprowadzaliscie "TREFNOSC" ?  Moze malo kto pamieta,ale ja mam nawet scriny z tamtych czasow.To co zrobiliscie z allegro to tragedia,nie wspomne co zrobiliscie ze sprzedawcami "prywatnymi" na ktorych ta pseudo platforma sie wybila.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Ostatnio nawet w jednym z postów zostały usunięte nikogo nie obrażające, żartobliwe wpisy > nasz czarny troll napisał, że AG to poważne forum , moderatorki puszczając żartobliwe wpisy demiurgów popierają takie "podśmie......" > a może by tak za robienie sobie żartów (pisanych) wprowadzić > na każdą post byle trolla, czarnego chabra > 3-dniowy ban na AG > nikt nie będzie robił sobie śmichów-chichów na poważnym forum🤣😂

Pewnie ten wpis też zaraz zostanie oprotestowany i skasowany.  

A ja tylko napisałem do @LEW433 > Kto rano wstaje jest niewyspany > a do @mdrogeria > Jak się dwie niedziele do kupy zejdą

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 widać ,, kupa ,, się nie spodobała 😂

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Bo się w środku wyrazu kropkę stawia. Ja tu już ładnych parę razy szału dostawałam jak napisałam coś o kupnie jakieś pop.pier.duł.ki i mi ją wy.pi. po.wa.ło. I to nie jest moja wina to forum robi piiiip tam gdzie to normalny wyraz xD odnoszący się do drobnych przedmiotów. Moim zdaniem to czym zastąpili mój wyraz jest brzydsze od tego co ja wstawiłam xD

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria @AnnaG-Antyki Tu nie chodzi o tą ku.pę > emotikon jest dopuszczalny > a drugi wpis do Lwa > Kto rano wstaje jest niewyspany > co tu jest nie tak?

Po prostu nasz czarny troll czepił się tym razem młodej, jeszcze nie znającej go moderatorki > niby pod pozorem zachowania powagi wypowiedzi na AG > starsze stażem nie dały by się nabrać na ten numer > przechodził troll obok koparki i dał się nabrać

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów