anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cenzura na Gadane

mdrogeria
#21 Demiurg#

 bez komentarza .....

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

Client:44052296
#21 Demiurg#

Client44052296_0-1722529602526.png

 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

🙈🙉🙊

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

4032722938763.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Jeśli masz na myśli swój ostatni usunięty komentarz, to nie akceptujemy postów, które mogą zachęcać do zakupów na innych platformach - tak, jak to jest również w ofertach. Dodatkowo proszę, abyś nie odnosił się do moderatorek w sposób protekcjonalny. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Jednak jest cenzura, zniknęły nawet i nikogo nie obrażały, co się dzieje.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Czy to znaczy, ze przestaniecie wstawiać posty z ogłoszeniami nowości od allegro??? Bo nic innego tak nie zachęca do zakupów gdzie indziej  jak to...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 nie była to zachęta bo nie użyłem nazwy konkurencyjnej platformy , mój wpis dotyczył tylko porównania przeglądarek . Wiele moich wpisów zostało usuniętych , głównie  dotyczące usługi łone , której z wiadomych przyczyn laurki się nie należą . Kiedyś pięknie napisał   ,,Gadane jest miejscem, w którym ludzie zadają pytania, a inni na nie odpowiadają.,,

oznacz moderatorów

Alegoria24_pl
#10 Popularyzator#

Droga Wiktorio:

a pamiętasz może usunięty przez Ciebie komentarz "There is no reason. This is Allegro!" w wątku "Allegro taking sales quality points for no reason"?

Który punkt regulaminu według Ciebie naruszał? Poza tym, że natychmiast uzyskał sporo ocen W PUNKT.

z szacunkiem

Wojciech

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

"Jeśli masz na myśli swój ostatni usunięty komentarz, to nie akceptujemy postów, które mogą zachęcać do zakupów na innych platformach - tak, jak to jest również w ofertach."

To jest nieprawda. Przeglądam sporo aukcji, na wielu widzę adresy do stron sklepów internetowych, jak nie "pisanych", to na zdjęciach. Więc weryfikacja przez Allegro wystawianych to po części fikcja - najważniejsze jest to, żeby oferta była dopasowana do katalogu Allegro. Natomiast produkt z katalogu Allegro, a raczej zgłoszenia jego poprawek - to jest kompletnie bez sensu - można się produkować, zgłaszać poprawki, a Allegro i tak je odrzuci.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

A nawet jakby nie to sprzedawcy mają loginy od nazwy firmy. Google w try miga to wyszukuje. Allegro jedynie ośmiesza się próbując to blokować zamiast trzymać poziom, by ludzie nie chcieli gdzie indziej szukać. W tej chwili każda zmiana od allegro i połowa postów moderacji (mówię o tych oczywiście w stylu kopiuj wklej i powiel mit allegro) jest zachętą do zakupów gdzie indziej. Ludzie są wkurzeni, a tu wkurza się ich bardziej takimi odpowiedziami na ich problemy. Odpowiedzi traktujące ich jak (wstawcie sobie co chcecie, nie wiem ile mogę napisać bez usunięcia) coś bezmózgiego sprawiają, że zrobią wszystko by odpłacić podobnie. Polacy nigdy nie działali dobrze pod przymusem. Nawet idi.ota nie lubi gdy się go traktuje jak idio.tę... I wybucha wtedy świętym oburzeniem. A tu jednak większość ludzi nimi nie jest...

W tej chwili allegro nie tylko wkurzyło swoich klientów. Ale też zwyczajnie ich obraziło takim zachowaniem. A Polak nie zapomina.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

To już uzurpujecie sobie prawo do decydowania o tym kto i co ma pisać? Zamiast bronić się jakością i podejściem do sprzedawców to cenzurujecie wypowiedzi? Trzeba być wyjątkowo słabym albo nie mieć poczucia własnej wartości by tak robić. No a czy Allegro nie chwali się tym, że jest największe a może to obawa kolosa na glinianych nogach, króla który jest nagi? 

Słabe to!

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@mdrogeria A dlaczego bez komentarza? 😉

Skomentuj to i grzecznie odpowiedz (parafrazując mistrza):

I Ty cenzorze, co ten mój post
pod swą cenzorską wziąłeś lupę,
Tobie (i innym) powiem tu wprost:
całujcie Wy mnie wszyscy w... czoło!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@szymela54 Pasuje jak ulał.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Bardzo lubię tego Tuwima! Trzeba by dodać jeszcze ten fragment:

"I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość"

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

cenzura na gadane ma się dobrze

masa wpisów jest usuwana

w tym polskich zwyczajowych zwrotów

https://en.wikipedia.org/wiki/Murzynek_Bambo

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

Ależ szaleje cenzura w tym wątku, cięcia jak we Francji w 1789 roku.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

O rety, nie można na urlop pojechać, żeby jakaś drama się nie wydarzyła 🙂 Tak, zdarza nam się usuwać wypowiedzi (czy całe wątki) na Gadane - ci z Was, którzy są tu dłużej, doskonale zdają sobie sprawę, w jakich sytuacjach. Wszystkie opisane są w Regulaminie.

Tym razem moim zdaniem rzeczywiście zdarzyło się to niepotrzebnie. Przywrócimy te wypowiedzi, wybaczcie.

Na marginesie jednak: @mdrogeria, jako osoba w kwiecie wieku możesz nie zdawać sobie sprawy (choć powinieneś), że nie wypada mówić do obcych osób inaczej, niż sami sobie tego życzą. To nie tylko może być postrzegane, ale po prostu jest - protekcjonalne, żeby nie powiedzieć dziaderskie. Szczególnie, jeżeli dotyczy to kobiet (nie przypominam sobie na przykład, żebyś do mnie napisał "Maciusiu"). Także Paula OK, Paulinka nie za bardzo. Dotyczy to również imion pozostałych moderatorek. Uszanujmy różne wrażliwości.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@mdrogeria jeżeli chodzi o Twoje wypowiedzi na temat Allegro One, nie mamy żadnego problemu z Twoimi postami zawierającymi opinię na temat tej usługi, pod warunkiem, że a) odpowiadają na pytanie zawarte w wątku, b) są merytoryczne.

To się jednak rzadko zdarza. Jeżeli ktoś ma pytanie dotyczące Allegro One (np. o sposób odbioru przesyłki, o monety itp.), raczej nie jest zainteresowany odpowiedzią w stylu "a teraz poczekasz sobie jeszcze na przesyłkę zgodnie ze standardem allegro" albo "trochę się boisz , ja bym wpadł w panikę i zacząłym obgryzać paznokcie , ale wiem ,że łony to kicha i nie korzystam z tej usługi więc śpię spokonie". 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@msniezek Nie dziw się naszej frustracji w korzystaniu z Allegro One, bo skoro jest przymusowe do Smart, to usługa powinna trzymać jakieś standardy. Kurierzy robią odbiory jak im wypadnie, lub nie robią wcale. Co chwila coś gdzie utknie na magazynach, co chwila pomyłki w skrytkach z paczkami i tak dalej i dalej.... No ja wiem że to poziom żółtej konkurencji sprzed kilkunastu lat, ale te czasy minęły i mieliśmy nadzieję że już nie wrócą... a wróciły w barwie zielonej.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów