anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cham nie sprzedawca

MAMY ROZWIĄZANIE!
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#
Jest sprzedający  [edycja] z używanymi telefonami itp, bez opakowań ładowarek i kwitów.
Zapytałem go przez "Pytanie do sprzedającego" jakie jest pochodzenie telefonu, żeby wykluczyć nielegalne, skoro sprzedaje same gołe słuchawki. To dowiedziałem się że jestem burkiem co nie ma 30 zł i że on prymitywom nie sprzedaje. Ma trzy negatywy i tez z chamskimi odpowiedziami.
A tu wklejam rozmowę:
 
Witam. Jakie jest pochodzenie telefonu ?
Z opisu i zdjęć zrozumiałem ze sprzedaje pan sam telefon bez pudelka, kwitów i ładowarki.
Pozdrawiam.
 
Zgadza się.
 
Załóżmy że kupie, a zdjęcia z nr imei zostaną zarchiwizowane i dostępne z google. Po miesiącu ktoś odnajdzie zdjecie swojego skradzionego telefonu a strata tel i kasy to nic przy wydolności służb w naszym kraju i ciąganiu po komisariatach....
Dlatego zapytałem, jakie jest pochodzenie telefonu?
 

zasięgnie pan informacji o numerze imei w naszym kraju u służb i wtedy pan się dowie było szukać problemów tam, gdzie ich nie ma. Widzę, że ma pan włączoną blokadę zakupu. Rozumiem

 
NIE MAM ZADNEJ BLOKADY. ROZUMIE ZE TELEFON JEST KRADZIONY SKORO NIE PADŁA ODP NA PROSTE PYTANIE. I NIE STRASZ MNIE PROBLEMAMI BO SAM JE ZNAJDZIESZ!
 
 

Jak burek nie ma 30 zł to zgrywa mistrza intelektu. Ja tanich gnam.

Może ja zlodziejem Jestem? Szukaj gdzie indziej. Prymitywom nie sprzedaję.
 
 
I teraz czy jest w allegro jakaś procedura dla takich pseudo sprzedawców ?
Przecież nie może tak być, że ktoś coś sprzedaje i nie wolno zapytać bo ubliża i obraża...
oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Co do kultury wypowiedzi, to jesteście siebie warci.

A co do sprzedawcy, to kanciarzy podatkowych należy tępić. 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

jak dostaję podobne pytania

to zawsze proszę Kupującego o potwierdzenie legalności wpłacanych pieniędzy

czy zostały opłacone od nich podatki i itp

gdyż jako sprzedawca nie chcę brać udziału w praniu brudnej forsy

oczywiście zaświadczenie o niekaralności też jest wymagane

 

@xyz96 ZAKUP konsumencki i odstąpienie od umowy z podaniem innego konta - to dobry sposób na pranie pieniędzy, przekazywanie środków np: na inne konto od jednego słupa do innego i itp

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów