anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cham nie sprzedawca

MAMY ROZWIĄZANIE!
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#
Jest sprzedający  [edycja] z używanymi telefonami itp, bez opakowań ładowarek i kwitów.
Zapytałem go przez "Pytanie do sprzedającego" jakie jest pochodzenie telefonu, żeby wykluczyć nielegalne, skoro sprzedaje same gołe słuchawki. To dowiedziałem się że jestem burkiem co nie ma 30 zł i że on prymitywom nie sprzedaje. Ma trzy negatywy i tez z chamskimi odpowiedziami.
A tu wklejam rozmowę:
 
Witam. Jakie jest pochodzenie telefonu ?
Z opisu i zdjęć zrozumiałem ze sprzedaje pan sam telefon bez pudelka, kwitów i ładowarki.
Pozdrawiam.
 
Zgadza się.
 
Załóżmy że kupie, a zdjęcia z nr imei zostaną zarchiwizowane i dostępne z google. Po miesiącu ktoś odnajdzie zdjecie swojego skradzionego telefonu a strata tel i kasy to nic przy wydolności służb w naszym kraju i ciąganiu po komisariatach....
Dlatego zapytałem, jakie jest pochodzenie telefonu?
 

zasięgnie pan informacji o numerze imei w naszym kraju u służb i wtedy pan się dowie było szukać problemów tam, gdzie ich nie ma. Widzę, że ma pan włączoną blokadę zakupu. Rozumiem

 
NIE MAM ZADNEJ BLOKADY. ROZUMIE ZE TELEFON JEST KRADZIONY SKORO NIE PADŁA ODP NA PROSTE PYTANIE. I NIE STRASZ MNIE PROBLEMAMI BO SAM JE ZNAJDZIESZ!
 
 

Jak burek nie ma 30 zł to zgrywa mistrza intelektu. Ja tanich gnam.

Może ja zlodziejem Jestem? Szukaj gdzie indziej. Prymitywom nie sprzedaję.
 
 
I teraz czy jest w allegro jakaś procedura dla takich pseudo sprzedawców ?
Przecież nie może tak być, że ktoś coś sprzedaje i nie wolno zapytać bo ubliża i obraża...
oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
Knowhere
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ Hm, już w drugiej wiadomości pomawiasz kogoś o bycie złodziejem i handel kradzionymi telefonami, nie mając na to żadnych dowodów, po czym w następnej krzyczysz o tym, że będzie miał problemy i jesteś zdziwiony ostrą reakcją?😏

PS Negatywy faktycznie są 3... na prawie 300 pozytywów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

błedy mi wywalało przy wklejaniu tekstu, nie wiedziałem sie opublikowało.

Gdzie ja kogoś oskarżam ?

Gdzie ja kogoś pomawiam ?

Czyli Twoim zdaniem to jest naturalna reakcja sprzedawcy i wszystko jest ok?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ "Gdzie ja kogoś oskarżam ? Gdzie ja kogoś pomawiam ?" - serio pytasz czy tylko tak sobie żartujesz?😏

"Po miesiącu ktoś odnajdzie zdjecie swojego skradzionego telefonu (...)

NIE MAM ZADNEJ BLOKADY. ROZUMIE ZE TELEFON JEST KRADZIONY SKORO NIE PADŁA ODP NA PROSTE PYTANIE. I NIE STRASZ MNIE PROBLEMAMI BO SAM JE ZNAJDZIESZ!"

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ Ja bym nie kupił jak masz wątpliwości.

oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

Ja na pewno nie kupie niczego od tej osoby ale wypadało by przestrzec innych w co sie mogą wpakować.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ Dobrze że ostrzegasz, należało nie pisać i nie szukać kłopotów z kimś takim.😁 Oczywiście sprzedawca nie może tak odpowiadać.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ szukasz problemu gdzie go nie ma 🙂 kup w salonie nowy to będzie gwarancja pochodzenia 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

-nie szukam problemu, tylko dobrze by było, aby inni też go nie znaleźli u takiego sprzedawcy,

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ chodziło Ci chyba o Kaanana?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

nie wiem o co chodzi

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

I tak delikatnie Ci odpisał.  Kupuj lepiej w sklepach stacjonarnych, będziesz miał większą pewność. Swoją drogą, ja po takich zarzutach też uciąłbym rozmowę i spuścił pytacza na drzewo. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

ok czyli to już jest standard  na allegro.

Nie wiedziałem bo bym w ogóle nie pisał o tym tutaj.

Czyli sprzedawcy to święte krowy i nie wolno o coś zapytać,

petenci mają zamknąć mordę i tylko wysyłać hajs... brawo.

Możecie sobie skasować cały temat jak was tak razi, bo ja już wszystko wiem co chciałem wiedzieć.

 

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Wystarczyło pomyśleć. Gość jest na Allegro długi czas. Oficjalnie handluje telefonami. Serio, myślisz, że dla 50zł narażałby się na odsiadkę? Wykazałeś  się wybitną nieznajomością tematu, a na zwróconą uwagę - zaczynasz się rzucać. Dokładnie to samo zrobiłeś w pytaniu do sprzedającego - zaatakowałeś go. Tu kilka osób pisze Ci, że to niezbyt odpowiednie. To znów atakujesz. Przemyśl może jednak swoje  postępowanie, bo coś czuję, że będzie Ci ciężko w życiu. I sorry, ale  Cię  rozczaruję - nie wiesz, mimo  że Ci się tak wydaje.

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

-no przecież sam mnie chciałeś "spuścić z patyczka na drzewo"

a teraz mnie pouczasz,  bo odp Ci sie nie spodobała ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ Napisałem ci że nie jest OK, wszystkie te odpowiedzi pochodzą od sprzedawców, zarzut mają taki żeś napisał mu że jest "złodziej", możesz zgłosić Allegro tego sprzedawcę.

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@LEW433 Już to widzę...jak zgłasza sprzedawcę, którego nawyzywał od złodziei 😜

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ ale gościu normalnie Ci odpisał 

Zgadza się potem że możesz sprawdzić u służb i się dowiesz a Ty pojechałeś 

NIE MAM ZADNEJ BLOKADY. ROZUMIE ZE TELEFON JEST KRADZIONY SKORO NIE PADŁA ODP NA PROSTE PYTANIE. I NIE STRASZ MNIE PROBLEMAMI BO SAM JE ZNAJDZIESZ!

Zobacz ile ma komentarzy co nie świadczy że sprzedaje kradzione telefony, jka masz podejrzenia to kup u innego sprzedawcy, tu Ci nikt nie pomoże bo nie znamy stanowiska drugiej strony, może nie wszystko wkleiłeś 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

Ja w przeciwieństwie do Ciebie wkleiłem wszystko, a Ty sobie wybrałeś fragment i go interpretujesz tak jak Ci wygodnie.

oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

Ja w przeciwieństwie do Ciebie wkleiłem wszystko,

a Ty sobie wybrałeś fragment i jak Ci wygodnie tak go interpretujesz.

To jest członek waszej rodziny ze go tak bronicie wymyślając jakieś nie poważne argumenty?

oznacz moderatorów