anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cham nie sprzedawca

MAMY ROZWIĄZANIE!
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#
Jest sprzedający  [edycja] z używanymi telefonami itp, bez opakowań ładowarek i kwitów.
Zapytałem go przez "Pytanie do sprzedającego" jakie jest pochodzenie telefonu, żeby wykluczyć nielegalne, skoro sprzedaje same gołe słuchawki. To dowiedziałem się że jestem burkiem co nie ma 30 zł i że on prymitywom nie sprzedaje. Ma trzy negatywy i tez z chamskimi odpowiedziami.
A tu wklejam rozmowę:
 
Witam. Jakie jest pochodzenie telefonu ?
Z opisu i zdjęć zrozumiałem ze sprzedaje pan sam telefon bez pudelka, kwitów i ładowarki.
Pozdrawiam.
 
Zgadza się.
 
Załóżmy że kupie, a zdjęcia z nr imei zostaną zarchiwizowane i dostępne z google. Po miesiącu ktoś odnajdzie zdjecie swojego skradzionego telefonu a strata tel i kasy to nic przy wydolności służb w naszym kraju i ciąganiu po komisariatach....
Dlatego zapytałem, jakie jest pochodzenie telefonu?
 

zasięgnie pan informacji o numerze imei w naszym kraju u służb i wtedy pan się dowie było szukać problemów tam, gdzie ich nie ma. Widzę, że ma pan włączoną blokadę zakupu. Rozumiem

 
NIE MAM ZADNEJ BLOKADY. ROZUMIE ZE TELEFON JEST KRADZIONY SKORO NIE PADŁA ODP NA PROSTE PYTANIE. I NIE STRASZ MNIE PROBLEMAMI BO SAM JE ZNAJDZIESZ!
 
 

Jak burek nie ma 30 zł to zgrywa mistrza intelektu. Ja tanich gnam.

Może ja zlodziejem Jestem? Szukaj gdzie indziej. Prymitywom nie sprzedaję.
 
 
I teraz czy jest w allegro jakaś procedura dla takich pseudo sprzedawców ?
Przecież nie może tak być, że ktoś coś sprzedaje i nie wolno zapytać bo ubliża i obraża...
oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
kasi_ak
#12 Orędownik#

Niema co strzelac focha...rzeczywiscie czytajac Wasza wymiane zdan nie dziwie sie sprzedawcy, jezeli udostepnil nr imei to raczej tel nie jest kradziony.Ale jezeli sie na kogos naskakuje to mozna sie spotkac z taka reakcja albo i jeszcze gorsza😉 Kazda akcja rodzi reakcje😉Oczywiscie nie popieram chamstwa w kontaktach miedzyludzkich.

oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

Zaraz sie okaże, że bede musiał usunąć konto na Allegro, albo dostane bana bo jakiemuś sprzedawcy zadałem niewygodne pytanie i musiał mnie zwyzywać...

Dla mnie to koniec dyskusji,

bo rozmowę prowadzicie w kierunku jakiegoś Orwellowskiego absurdu.

oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

SPAM !

 

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

Uważasz ze jesteś wielkim panem  ,dasz zarobić niebagatelna kwota 30zł i możesz obrażać sprzedawcę?

 Jesteś na liście VIP  kupujących.

oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

A kto powiedział ze ja chce coś kupić na allegro?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ Nie dziw się odpowiedziom, trafiłeś na forum, gdzie odpowiadają inni sprzedawcy. Oczywiście ten sprzedawca zachował się wyjątkowo niekulturalnie i Cię obrażał, możesz to zgłosić do Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=30db29ca-fb10-434b-a5f0-fc43019af49b&subjectId=cb1f50d9-3... Powołaj się na korespondencję przez "Pytanie do sprzedającego" + dołącz skopiowaną treść rozmowy.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  Zapomniałeś jeszcze o pomówieniu o przestępstwo  ROZUMIE ZE TELEFON JEST KRADZIONY ..oh wait to nie sprzedawca... i co teraz zrobisz?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź. To pierwsza merytoryczna odp na temat.

Ja sie zastanawiam ile oni mają lat, ze takie kocopoły wypisują.

Wstyd aby sprzedawcy byli tak nie ogarnięci i z taką agresją reagowali na każde pytanie,

jakby sie bali nie wiadomo czego...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@MAHARIASZ

"Ja na pewno nie kupie niczego od tej osoby ale wypadało by przestrzec innych w co sie mogą wpakować." - od przestrzegania to są komentarze, a te jak widać są głównie pozytywne.

"nie szukam problemu, tylko dobrze by było, aby inni też go nie znaleźli u takiego sprzedawcy" - szeryfowie dróg mają podobną retorykę.

"Czyli sprzedawcy to święte krowy i nie wolno o coś zapytać" - spytać jak najbardziej wolno, a nawet trzeba... ale grzecznie i bez pomówień zaledwie w drugiej wiadomości.

"To jest członek waszej rodziny ze go tak bronicie wymyślając jakieś nie poważne argumenty?" - serio wierzysz w to, co właśnie napisałeś?

"Dziękuje za odpowiedź. To pierwsza merytoryczna odp na temat." - no cóż, ktoś (kto swoją drogą nie odpuści sobie możliwości pogrillowania jakiegoś sprzedającego) po prostu napisał ci dokładnie to, co chciałeś przeczytać. Szukałeś kogoś, kto poklepie cię po pleckach i powie "nie przejmuj się, że 10/100/1000 osób mówi ci, że nie masz racji - wg mnie masz", no i znalazłeś😏

"Ja sie zastanawiam ile oni mają lat, ze takie kocopoły wypisują." - większość na pewno sporo więcej niż ty, patrząc przez pryzmat formy twoich wiadomości do sprzedającego.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

Napisał to co chciałem, bo w przeciwieństwie do ciebie zrozumiał pytanie.

Czytanie ze zrozumieniem nie boli...

 A jak szukasz buraka to popatrz w lustro! Bez odbioru.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96  przeczytaj na spokojnie rozmowę i zobacz kto pierwszy pojechał po bandzie 🙂

ROZUMIE ZE TELEFON JEST KRADZIONY SKORO NIE PADŁA ODP NA PROSTE PYTANIE. I NIE STRASZ MNIE PROBLEMAMI BO SAM JE ZNAJDZIESZ!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@MAHARIASZ napisał: "Jest sprzedający nick_z_Allegro z używanymi telefonami itp, bez opakowań ładowarek i kwitów."

Oraz bez DG, bez FVAT, bez polityki zwrotów i reklamacji. Za to z dziwacznymi żądaniami i powtarzającymi się opiniami o wulgarności osoby posługującej się kontem. U takich się nie kupuje i o nic się ich nie pyta, tylko się ich omija szerokim łukiem.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

Dzięki za radę.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573 po raz pierwszy się z Tobą zgodzę 🙂

 

U takich się nie kupuje i o nic się ich nie pyta, tylko się ich omija szerokim łukiem.

Problemem kupujących jest to, że cena jest ważniejsza od jakości sprzedaży 😁, a potem jest zdziwienie.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte No to teraz sobie nagrabiłaś. 😂 Najpierw Vryko oberwał za to, że w ogóle się do mnie odzywa. Teraz Ty mnie punktujesz i jeszcze się ze mną zgadzasz. Piekło zamarzło. Samawieszkto Ci nigdy nie wybaczy tej zdrady. LOL

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573 naprawdę chcesz zaśmiecać cudzy wątek takimi wtrętami 🤔 Nie wypada 😛

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@Client:79179573 Że ja? Oberwałem? Pff...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
MAHARIASZ
#7 Wielbiciel#

No właśnie mnie zaciekawiło, że ma najtaniej.

Teraz już wiem, ze nie wolno pytać 😁

Pozdrawiam wszystkich !

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@MAHARIASZ pytać wolno, a nawet trzeba. Gdybyś nie pytał, to nie wiedziałbyś z kim masz do czynienia. Teraz będziesz może pamiętał, że cena nie zawsze powinna decydować o wyborze 🙂

oznacz moderatorów