anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ciągle chce nieprawidłowo łączyć

daily-torebki
#11 Animator#

mam problem z wystawianiem produktów w dziale 

  1. allegro
  2. Moda
  3. Odzież, Obuwie, Dodatki
  4. Odzież damska
  5. Sukienki

wystawiam sukienkę w rozmiarze xs , a kiedy chce wystawić kolejny rozmiar s koniecznie chce się łączyć z rozmiarem xs , nie pozwala wystawić kolejnego rozmiaru. Podobnie mam w dziale męskie spodenki kąpielowe.   Ktoś może mnie uświadomić czemu tak jest (czy popełniam jakiś błąd). W innych działach nie mam takich problemów. Zrzut ekranu 2024-02-13 160853.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

daily-torebki
#11 Animator#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki czy możesz podać mi kod EAN tego produktu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

EAN 8720646682539  

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

@_HolaOla_  normalnie wystawiłam rozmiar xs , a kiedy na podstawie tej aukcji (wystaw podobną) próbuję wystawić aukcję z rozmiarem s  nie da się ponieważ chce łączyć się z xs. W innych działach nie mam tego problemu tylko w dziale sukienki i męskim spodenki kąpielowe

i szukam rozwiązania 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki dziękuję, sukienkę w rozmiarze S musisz dodać jako nowy produkt do katalogu, ponieważ takiego jeszcze nie ma (od razu zaznaczam, że będziesz potrzebować do tego kod EAN). System automatycznie chce ją połączyć z XS, bo łączy te dwie sukienki po parametrach takich jak marka, długość i rozmiar. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

@_HolaOla_  ale przecież sukienka w rozmiarze S ma taki sam kod EAN  , kiedy wystawiam inny rozmiar  nie powinien łączyć się z aukcją w rozmiarze XS przecież to nielogiczne i czemu ten problem występuje tylko w dwóch działach w innych mogę wystawiać bez problemu 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki Niestety, nie ma takiej możliwości. Kod EAN jest parametrem identyfikującym dla danego produktu. Każda wersja kolorystyczna czy rozmiar tego samego modelu, jest osobnym produktem i musi posiadać własny kod EAN. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@daily-torebki Bo to jest super katalog Allegro :

Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.

oznacz moderatorów