anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ciotka ciamajda zrobiła zakupy, a mnie krew zalewa

MAMY ROZWIĄZANIE!
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Dzwoni do mnie siostra teściowej (70lat) i mówi, że kupiła, zapłaciła, pieniądze z konta zeszły, a nie dostała. No to przeprowadzam śledztwo: jak, gdzie, od kogo. Ona nie wie. Wie, że na Allegro. No to jej mówię, by weszła w zakładkę Kupione. Ona nie wie gdzie. Prowadzę ciamajdę do zakładki. Mówi, że nic tam nie ma. Nie wierzę. Każę jej podać hasło do poczty i wchodzę na jej pocztę. Pusto. Nie ma najmniejszej wzmianki o zakupie. Drę się na nią, a ona że jak kupowała, to było napisane, że kupuje bez rejestracji. Ręce mi opadły, bo tak czy siak jakiś mail o tym powinien być. Kazałam jej zalogować się do banku, pobrać i przesłać mi przelew. Na przelewie jest takie:

Data wpłaty  12.12.2020

Odbiorca     PAYPRO S.A.  ul. Kanclerska 15  60-327 Poznań

Tytuł   P24-N37-E-15-C84  ALLEGRO 922EA0E1-3F

Referencje własne  zleceniodawcy 20201216205229789164862DO92FDD

Przelew z rachunku 49,99

Powiedzcie mi, co się tu odp******liło!?

Ula

Ula
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Kupiła nie na Allegro, zapłaciła temu komuś przez PayPro.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Ona nie umie kupować gdzie indziej. Stanowczo twierdzi, że to było na Allegro. Wpisała se w szukajkę "wosk pszczeli" i kupiła. Zwróć uwagę na tytuł przelewu.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1 a ciocia nie ma przypadkiem innego maila. Może to tak jak z moja mamą. Każdy kto załatwia jej coś przez internet zakłada jej nowego maila, bo do poprzedniego nikt nie potrafi się zalogować, a ona sama nie pamięta hasła 🙂 Może poszło z innego adresu, który był oznaczony jako główny.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Może tak być. Zaraz zadzwonię i zapytam.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Już wiem. Nie zalogowała się, kupiła bez rejestracji i podała adres mailowy z błędem. Udusić babę to mało. Znalazła tego sprzedawcę i zadzwoniła. Sprawa się wyjaśniła.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1 @konto zamknięte 

Ciocia...  gdzie ty jesteś?

Aaaa wracam do domu z kościoła.

Przecież byłyśmy razem w Galerii.🤣

 

 

oznacz moderatorów