anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co dalej ze sprzedażą?

RR100RR
#7 Wielbiciel#

Czy w waszej firmie ktoś prowadzi jakieś analizy ?Czy wyciągacie jakieś wnioski?Mam konto 17 lat.Kiedyś miałem po 300 aukcji .Teraz mam po 30 .Dlaczego doprowadziliście do tego na swoją zgubę bo ja raczej mam się dobrze?

Jak mam robić zdjęcia drobnych przedmiotów żeby zadowolić wasz regulamin to mi się nie chce wystawiać.

Jak mam płacić prowizje po 15 %  przy swojej marży 10% to mi się nie chce  wystawiać

Jak kupujący ma zły dzień to łże jak pies w komentarzu a wy tłumaczycie że to jego subiektywna ocena to mi się nie chce 

Jak kupujący wymusza grożąc negatywem( niczym terrorysta ) pieniądze za swoje błędy i nieudolność to mi się nie chce 

Beznadziejne dyskusje z ludzmi z deficytem inteligencji  w których zmusza się nas do udowadniania że nie jest się wielbłądem na zasadzie klient ma być zadowolony bez względu na przepisy ,prawo KC, logikę zasady współżycia to mi się nie chce

ITD ITP 

qwo vadis Allegro ?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@RR100RR  100/100!!!!!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Tak prowadzimy, lepiej mieć połowę mniej aukcji za 2x większą prowizję 🙂 Mniej roboty 😄

Ja też zostałem po 10 latach z kilkoma aukcjami, a na początku cały asortyment tu miałem, teraz nie opłaca się większości wystawiać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

a oficjalny sklep allegro a kiedyś agito nie miało wcale aukcji a teraz ma tysiące

niestety to nie prl, teraz klient ma prawo być i d i o t ą (do allegro - nikomu nie imputuje to cytat ze słów pracownika Inspekcji Handlowej, który zaraz potem zaczął sprawdzać jak wywiązujemy się z tego prawa)

jakby się zastanowić to każdy nieudany zakup w mojej branży tak na prawdę jest błędem Kupującego (nie licząc wadliwych produktów)

- bo mu się nie chciało zapytać

- bo mu się nie chciało przeczytać

- bo mu się nie chciało użyć wujka Gogle

- bo mu się nie chciało zmierzyć czy coś policzyć

 

obecnie najgorsze na allegro są ciągłe zmiany i przerzucanie ich kosztów na Sprzedawców

- opisy aukcji

- zdjęcia

- plany sprzedażowe i wysyłkowe

- edytory i itp

oznacz moderatorów