anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co jest w ofercie standard w allegro days'

MAMY ROZWIĄZANIE!
k-enan
#7 Wielbiciel#

 Witam, co jest w ofercie standard w allegro days' , dlatego że pisze ''dostaniesz pakiety o wartości równej prowizji Strefy Okazji, którą naliczymy podczas trwania akcji.'' ale jakie pakiety co w nich jest?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
k-enan
#7 Wielbiciel#
  • czy po 30 dniach allegro days (tzw. oferty standard) – dostanę pakiety o wartości równej prowizji Strefy Okazji, którą naliczymy podczas trwania akcji. to czy ,muszę coś za to zapłaci, czy nalicza mi tą jakąś prowizję , albo jak coś sprzedam to zapłacę coś za to? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@k-enan skąd dokładnie pochodzi ta informacja? Czy dostałeś ją w wiadomości mailowej od nas? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Agnieszka13456
#7 Wielbiciel#

mam pytanie czy po 30 dniach allegro days (tzw. oferty standard) – dostanę pakiety o wartości równej prowizji Strefy Okazji, którą naliczymy podczas trwania akcji. to czy ,muszę coś za to zapłaci, czy nalicza mi tą jakąś prowizję , albo jak coś sprzedam to zapłacę coś za to? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Agnieszka13456 @k-enan jeśli dobrze rozumiem pytanie, to w ciągu 30 dni po zakończeniu akcji możecie otrzymać pakiety Wyróżnień (19 zł/10 dni). Natomiast same opłaty w ramach Allegro Days naliczamy następująco: 

  • dodatkowa prowizja Strefy Okazji,
  • jednorazowa opłata w wysokości 99 zł brutto,
  • jeśli zgłosisz więcej niż 100 tysięcy ofert – dopłatę 1 zł brutto za każdą następną ofertę, która przekroczy ten limit.
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów