anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z Pocztą Polską?

allpiko_pl
#1 Nowicjusz#

Dzien dobry. Mam ogromny problem z paczką z Poczty Polskiej. Zamówienie złożone 8.05 , wysłane tego samego dnia, paczka od 09.05 (!!!) utknęła na terminalu przeładunkowym w Warszawie. Dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem. Jak już uda się dodzwonić to najpierw została sporządzona interwencja, potem złożona reklamacja i dalej cisza. Może podpowiecie jak to ugryźć? Co jeszcze mogę zrobić żeby ta paczka wreszcie ruszyła w drogę? Paczka utknęła w Warszawie, ja wysyłam z Kielc, trochę daleko żeby jechać na sortownie...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mwmonety
#21 Demiurg#

Nasza poczta ostatnio upada i są u nich akcje strajkowe , też mam zgłoszenie że przesyłka nadana 4 maja utknęła w drodze. Nie wiem jak to rozwiązać ale trzeba się liczyć z opiniami niezadowolonych klientów 

oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

To samo, czyli chyba bajkę nam sprzedali, ze mieli awarię w sortowni we Wrocławiu. Zaczynam podejrzewać, ze to efekt niedawnego strajku
https://www.rp.pl/uslugi/art40367521-poczta-polska-strajkuje-na-dwie-godziny-wstrzymano-prace

możliwe, ze przeszli na "włoski strajk", czyli jeszcze bardziej się nie spieszą.

oznacz moderatorów